فروش مشعل اخگر

فروش مشعل اخگر

آنچه در این مطلب میخوانید:
فروش مشعل اخگر

جهت خرید مشعل اخگر شرکت تعمیرکاران همیشه بهترین گزینه می‌باشد. 

همچنین در نمایندگی مشعل اخگر در تهران خدمات تخصصی سرویس مشعل گازی اخگر ، تعمیر رله مشعل گازی اخگر ، تعمیرات ترموکوپل مشعل اخگر را ارائه می‌دهیم.

مشعل گازی اتمسفریک اخگر

استفاده از قطعات اصلی

راندمان مشعل گازی بدون فن (مشعل گازی اتمسفریک ) تولید گروه صنعتی اخگر به دلیل استفاده از شیر کنترل گاز هانیول ساخت کشور هلند بالا بوده. و لذا مصرف گاز در این مشعل ها به نسبت قابل توجه ای کاهش یافته است. در ضمن مشعل گازی بدون فن صدای کمتری داشته و با توجه به سادگی ساختمان و سیستم آن، تعمیر و نگهداری بسیار آسانتری را به دنبال دارد.

مشعل های بدون فن اخگر

مشعل های بدون فن اخگر

مشعل های بدون فن اخگر فقط با سوخت گاز میباشد. در سیستم این مشعل های گازی از دمنده هوا و یا فن استفاده نشده است. و هوای احتراق از دو روش تامین میگردد. با گذشتن گاز از اریفیس یا نازل گاز، سرعت گاز افزایش وموجب ایجاد خلا پس از آن می شود. این خلا باعث مکش هوای اطراف به داخل لوله مشعل می شود. این هوا را هوای اولیه می نامند.

جهت تعمیرات مشعل اخگر میتونید با ما تماس بگیرید.

تعمیرات مشعل گازی اخگر جزو تعمیرات تخصصی است. که به دلیل ساختار شماتیک مشعل های اخگر نیازمند داشتن تخصص کافی در این زمینه میباشد. در غیر اینصورت ممکن است خطرات جبران ناپذیری را برای شما به بار آورد.

به طور کلی مشعل و سایر لوازم گازسوز به خاطر استفاده از سوخت گاز و همچنین برق شهری به هیچ عنوان نباید توسط افراد غیر متخصص سرویس و تعمیر شود. به همین دلیل پیشنهاد ما برای تعمیر مشعل اخگر فقط تماس با مراکز مجاز میباشد.

مشعل اتمسفریک(بیصدا) اخگر

تعمیرات تخصصی و تضمینی در سراسر تهران

ما در تعمیرگاه های مجاز پکیج دیواری با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر تهرانو همچنین نزدیک بودن به شما این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر پکیج دیواری به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم. مشعلهای بدون صدای اخگر در انواع مدلهای VE1 – VE 2 – VE140 – VE160  که مناسب جهت دیگهای نصب شده برای ساختمانهای تا ۱۵۰۰ متر مربع مناسب می باشد.

نمایندگی مشعل اخگر در تهران

چنانچه به دنبال مرکز نمایندگی فروش مشعل اخگر در تهران هستید و قصد خرید مشعل اخگر دارید و یا به خدمات تخصصی و فوری تعمیر مشعل اخگر نیازمند هستید. در خدمات شما هستیم.

خدمات پس از فروش مشعل اخگر در تهران

نگران خرابی و مشکلات مشعل اخگر نباشید. ما کلیه خدمات پس از فروش مشعل گازی اخگر را در تهران به‌طور تخصصی و فوری ارائه می‌کنیم. ازجمله انجام تعمیرات تخصصی مطابق با نقشه سیم کشی مشعل گازی اخگر در محل شما. خدمات فوری سرویس مشعل گازی اخگر ، خدمات تخصصی تعمیرات رله مشعل گازی اخگر تهران. خدمات تخصصی تعمیر ترموکوپل مشعل اخگر در تهران و…

قیمت مشعل اخگر چقدر است؟

قیمت فروش مشعل اخگر به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. ازجمله موارد زیر:

  • نوع و مدل مشعل موردنیاز شما
  • قدرت حرارتی مشعل
  • وسایر عوامل.

«لطفاً جهت اطلاع از قیمت دقیق و بروز با کارشناس ما تماس بگیرید. همچنین مشاوره تخصصی نیز جهت انتخاب مشعل مناسب دریافت نمائید.»

قیمت مشعل گازی دست دوم اخگر

برخی افراد به دنبال خرید مشعل گازی دست دوم هستند. بهتر است هنگام خرید مشعل گازی دست دوم اخگر به چند نکته توجه داشته باشید. ازجمله موارد زیر:

از سالم بودن و بدون عیب و ایراد بودن مشعل اطمینان حاصل کنید.

از عمر مفید مشعل زیاد نگذشته باشد. در غیر این صورت احتمالاً متحمل هزینه تعمیر مشعل اخگر خواهید شد. و یا اینکه احتمال خراب شدن مشعل بیشتر می‌شود. و باید دوباره دنبال مناسب‌ترین قیمت فروش مشعل اخگر باشید.

معمولاً قیمت مشعل گازی دست دوم اخگر با توجه به فاکتورهای بالا و به‌صورت توافقی تعیین می‌گردد.

[button color=”primary” size=”big” link=”https://tamirkaran.net/%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1-%d9%be%da%a9%db%8c%d8%ac-%d8%a7%d8%ae%da%af%d8%b1/” icon=”” target=”true” nofollow=”false”]تعمیر پکیج اخگر[/button]

خدمات سرویس مشعل گازی اخگر در تهران

چنانچه به دنبال خدمات سرویس و فروش مشعل گازی اخگر در تهران بزرگ هستید. می‌توانید از خدمات تخصصی و فوری ما در این زمینه استفاده کنید. خدمات فوری سرویس مشعل گازی را در تمام مناطق تهران در کوتاه‌ترین زمان ارائه می‌کنیم.

تعمیر رله مشعل گازی اخگر

رله درواقع یک کلید قطع و وصل است. که به‌طور الکتریکی کار می‌کند. و نحوه عملکرد آن توسط آهنربای الکتریکی می‌باشد. که وظیفه رله خاموش کردن مشعل در زمان موردنیاز است. درصورتی‌که مشکلی در سیستم احتراق  مشعل پیش اید، مسیر جریان سوخت را قطع می‌کند.

[خدمات تخصصی و تضمینی تعمیر رله مشعل گازی اخگر در تهران بزرگ]

«در نمایندگی فروش مشعل اخگر در تهران و تعمیرات مشعل اخگر در خدمت شما هستیم.»

تعمیر ترموکوپل مشعل اخگر

ترموکوپل یکی از اجزای ایمنی مشعل است. درصورتی‌که به هر علتی مشعل خاموش گردد. ترموکوپل مشعل جریان سوخت را قطع می‌کند.

[خدمات تخصصی و فروی تعمیر ترموکوپل مشعل اخگر در تهران بزرگ توسط تعمیرکار مشعل اخگر.]

کاتالوگ مشعل اخگر

همواره در صورت بروز هرگونه مشکلی، کاتالوگ مشعل اخگر را به‌دقت بخوانید. خیلی از موارد مرتبط با مشعل اخگر را در آن می‌توانید پیدا کنید. ازجمله؛ نقشه سیم کشی مشعل گازی اخگر و غیره. که می‌تواند در پیدا کردن علت مشکل مشعل به شما کمک کند. می‌توانید کاتالوگ مشعل اخگر را از وب‌سایت شرکت اخگر دانلود کنید.

جمع‌بندی

درصورتی‌که قصد خرید مشعل اخگر دارید، ابتدا با کارشناسان فروش مشعل اخگر مشورت کنید. و مناسب‌ترین مشعل را متناسب با نیازتان را بخرید. تا خیالتان از کارکرد درست و بی‌عیب و نقص مشعل آسوده باشد.

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و راهنمایی به شما می‌باشند.

نکات ایمنی جهت استفاده مشعل اخگر

• سرویس و بازدید سالانه مشعل های گازی اخگر ضروری است.

• در اتصال گاز به مشعل ، از قطعات و اتصالات استاندارد استفاده نمائید.

• از موتورخانه نباید به شکل انبار استفاده گردد ، بنا براین از قرار دادن هر نوع لوازم اضافی و اشتعال زا در موتورخانه خودداری نمائید.

• دستگاه باید دودکش مناسب جهت خروج گازهای حاصل از احتراق مشعل های اخگر را داشته باشد.

• دودکش دستگاه باید مستقا و مجهز به کلاهک H باشد.

• دودکش باید تمیز بوده و کوران طبیعی هوا داخل آن وجود داشته باشد.

• لوله های افقی دودکش کوتاه باشد و از بکار بردن پیچ و خم اضافی خودداری گردد.

• هنگام مسافرتهای طولانی مشعل را خاموش ، کلید مینیاتوری برق موتورخانه و همینطور مشعل اخگر را پایین و خاموش کرده و شیر گاز را ببندید.

• از تعمیر مشعل اخگر توسط افراد غیر متخصص خودداری نمائید. و فقط با نمایندگی مجاز اخگر تماس حاصل کنید

• استفاده از دودکش مستقل در کلیه وسایل گاز سوز الزامی است.

شعبه غرب تهران: ۴۴۳۶۳۵۹۹

شعبه مرکزی تهران: ۸۸۱۴۶۵۳۷

شعبه شمال تهران: ۲۲۹۲۶۱۷۲