مقالات

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران با مناسب ترین قیمت در اکثر وقت فقط کافی است با شماره های زیر تماس حاصل کنید. تعمیر پکیج ایران رادیاتور مقوله مهمی است که متخصص خاص خود را می طلبد. بهتر است برای صرفه جویی در وقت و هزینه پکیج خود را به یک مرکز تخصصی بسپارید.

پکیج ایران رادیاتور در نگاه کلی

پکیج ایران رادیاتور از سال ۱۳۸۳ در دو نوع زمینی و دیواری شروع به تولید گردید. ایران رادیاتور به تنهایی توانسته بخش عظیمی از بازار مصرف پکیج های گرمایشی در کشور را به تصاحب خود دربیاورد.

مهم ترین دلایلی که موجب این اتفاق گردید قیمت های رقابتی و مناسب، خدمات پس از فروش عالی و تبلیغات گسترده است. که از همان بدو تاسیس تا کنون کیفیت پکیج های گازی، زمینی و دیواری خود را حفظ کرده است.

پکیج های شوفاژ زمینی و دیواری ایران رادیاتور در انواع و استفاده های مختلفی تولید شده و می‌شوند. پکیج بدون فن، پکیج فن دار، سه مبدل، دو مبدل، یک مبدل، دیجیتال و آنالوگ از انواع مدل های پکیج دیواری و زمینی می‌باشند. که در ظرفیت های بین ۲۱۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ تولید و عرضه می‌شوند.

همانطور که در بالا بیان شده پکیج شوفاژ دیواری گرمایشی ایران رادیاتور در انواع تک مبدل و دو مبدل عرضه و تولید می‌شود. که هرکدام بر اساس نوع، فشار آب، راندمان سوخت مصرفی، ظرفیت و… دارای مدل های متنوعی می‌باشند.

این تقسیم بندی انجام گرفته برای سهولت بیشتر مشتریان در امر انتخاب پکیج متناسب با مصرفشان می‌باشد. پکیج های مدل E، M، ES، K، ECO، L، LR  دو مبدل هستند و سری مدل های BM جز مدل های تک مبدل ایران رادیاتور به حساب می‌آیند. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که در هرکدام از این دو مدل سری CF بدون فن و سری FF فن دار می‌باشد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور , تعمیر پکیج ایران رادیاتور با قیمت مناسب

پکیج مونوترمیک یا دو مبدل ایران رادیاتور  (MONOTHERMIC)

۱- مبدل اصلی (Gas Water Heat Exchanger)

۲- مبدل صفحه ای (Water Heat Exchanger)

مبدل اصلی

وظیفه تامین گرمایش رادیاتورها در پکیج ایران رادیاتور بر عهده مبدل اصلی است. به این صورت که آب سیستم گرمایش، از طریق مبدل اصلی گرم شده و به رادیاتورها انتقال می‌یابد. برای تامین آب گرم بهداشتی(مصرفی)، آب سیستم گرمایش از طریق پمپ ها از این مبدل (اصلی) عبور می‌کند و سپس به جای حرکت به سمت رادیاتورها از مبدل صفحه ای عبور می‌کند و همزمان آب سرد ورودی هم از مبدل صفحه ای می‌گذرد.

عبور این دو آب از مبدل و عمل انتقال حرارت از مدار گرمایش(آب گرم) به آب سرد ورودی، باعث ایجاد آب گرم مصرفی می‌شود. در این پکیج ها آب گرمی که مصرف می‌شود با شعله مشعل، تماس مستقیم ندارد و همین موضوع باعث می‌شود رسوب بر جدار داخلی مبدل صفحه ای به مراتب دیرتر از پکیج های تک مبدل اتفاق ‌افتد.

پکیج بی ترمیک یا تک مبدل ایران رادیاتور (BITHERMIC)

نوعی مبدل تحت عنوان مبدل اصلی دوبل(Double Gas Water Heat Exchanger) در این نوع پکیج ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ساختار این مبدل ها به این صورت است که آب گرم مصرفی و آب سیستم گرمایش را از داخل این مبدل عبور می‌دهند و پس از گرم شدن به رادیاتورها می رسانند.

برای فراهم کردن آب گرم مصرفی، زمانی که شیر آب باز می‌شود پمپ دستگاه که آب سیستم گرمایش را سیرکوله می‌کند، متوقف می‌شود و فقط آب سرد ورودی وارد مبدل می‌شود و توسط شعله مشعل پکیج گرم می‌گردد و در آخر به مصرف می‌رسد.

کاملا شبیه به یک آبگرمکن فوری دیواری عمل می‌کند. در این مکانیزم به علت تماس مستقیم با سیال شعله، کنترل دمای آب گرم مصرفی سخت تر بوده و به همین دلیل دمای آب گرم در زمان مصرف دچار نوسان می‌گردد.

یکی از عوامل دیگری که استفاده از این سیستم ها را محدود می‌کند، رسوب گذاری زود به زود آن هم به دلیل تماس مستقیم با شعله مشعل مشعل پکیج می‌باشد.

و اما به موضوع اصلی برسیم. که تعمیر پکیج ایران رادیاتور است.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور , تعمیر پکیج ایران رادیاتور با قیمت مناسب

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور از نظر خیلی ها آسان به نظر می‌رسد ولی این چنین نیست. پکیج ایران رادیاتور همانند دیگر پکیج هایی که در بازار موجود است دچار عیب و نقص می‌شود. همانطور که مطلع‌اید عده ای با وجود اینکه پکیجی که خریداری کرده‌اند گارانتی ندارد اما برای رفع مشکلات پکیج به تعمیرکاران متفرقه سر می‌زنند.

شما می‌توانید با استفاده از راهنمایی هایی که در ادامه بیان می‌شود  اگر مشکل پکیج‌تان حل می‌شود خودتان انجام دهید اما اگر مشکلتان به غیر از موردات بیان شده بود با سایت تعمیرکاران با شماره ۰۹۱۲۱۰۵۲۳۳۶ تماس حاصل فرمایید تا متخصص‌ترین و مجرب ترین تعمیرکاران در کمتر از چند ساعت در تهران در مکان حضور یابند.

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مورد مشکل ایجاد شده متغیر است. نکته مهم این است، بسیاری از مردم هنگامی که با تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور تماس می‌گیرند، بسیار نگران هزینه تعمیر پکیج از سمت خیلی از شرکت ها و افراد تازه کار هستند.

اما تعمیرکاران نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در کل تهران هزینه تعمیر را مطابق نرخ اتحادیه تعمیر کاران پکیج محاسبه می‌کند و این اطمینان را به شما می‌دهد که به راحتی می‌توانید به تعمیرکاران اعتماد کنید.

این مسئله را هم باید در نظر بگیرید که هزینه تعمیرات با توجه به نوع مشکلی که برای پکیج ایران رادیاتور محل کار یا منزل شما پیش آمده می‌تواند متفاوت باشد. اما با توجه به اینکه تعمیرکاران نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور می‌باشد خیالتان بابت هزینه راحت باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه می‌توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور , تعمیر پکیج ایران رادیاتور با قیمت مناسب

نکته ای که عموم از آن مطلع ‌اند تعمیرکاران به چند دسته تقسیم می‌شوند:

جمعی از تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد هستند ولی متاسفانه بسیار بی انصاف و اصطلاحا دندان گرد هستند. و تصورشان بر این است که هیچ کسی نمی‌تواند کار را همانند خودشان انجام دهد.

جمعی دیگر از تعمیرکاران هستند که دستمزد بسیار پایینی دریافت می‌کنند اما در عوض به دلیل عدم تجربه کافی موجب می‌شوند مشتری چندین برابر هزینه پرداخت کند و در آینده نزدیک متضرر شود. عموما مشتریان حاضر نیستند به هیچ قیمتی با این تعمیرکاران روبرو شوند.

اما جمعی دیگر از تعمیرکاران علیرغم دریافت هزینه منصفانه، با تجربه ای که دارند کاری برای مشتریان انجام می‌دهند که همیشه در خاطرشان ثب شود. اگر به دنبال چنین افرادی می‌گردید جای خوبی را انتخاب کرده اید

چرا که تعمیرکاران به شما این اطمینان را می‌دهد که منصفانه ترین قیمت و بهترین کارایی را به شما مشتریان در رابطه با تعمیر پکیج ایران رادیاتور اهدا کند.

عموما علت اینکه مشتریان قبل از حضور تعمیرکار قیمت را جویا می‌شوند پیدا کردن تعمیرکاران گروه سوم است.

خدمات پکیج ایران رادیاتور


خیلی از افراد در هنگام خرابی پکیج ایران رادیاتور خود، به دنبال نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران می‌گردند. امروزه باوجود خدمات تعمیر پکیج آنلاین ، پیدا کردن خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور تهران آسان‌تر شده است.

با یک جستجوی ساده می‌توانید از سایت تعمیرکاران پکیج، خدمات پکیج ایران رادیاتور خود را پیدا کنید. ازجمله؛ خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff و غیره. که سریعاً تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور به محل شما اعزام می‌کنیم.


آیا به خدمات تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران نیاز دارید؟

آیا به دنبال تعمیر کار پکیج ایران رادیاتور حرفه ای و باتجربه هستید؟

[نگرانی از بابت مشکلات و خرابی های ناگهانی پکیج دیواری ایران رادیاتور منزل خودتان را فراموش کنید.]

«انجام تمامی خدمات تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در محل شما در کوتاه ترین زمان با مناسب ترین قیمت.»

[ارائه کلیه خدمات پکیج ایران رادیاتور در تهران ]


آموزش تصویری تعمیر پکیج ایران رادیاتور

به‌عنوان نمایندگی تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران، کلیه خدمات پکیج های ایران رادیاتور در تهران را انجام می‌دهیم.

و همچنین با جامع‌ترین راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران در خدمت شما هستیم.

ازآنجایی‌که برخی از خرابی‌ها و مشکلات پکیج دیواری ایران رادیاتور توسط خودتان نیز قابل‌رفع می‌باشد. تمامی این موارد را در این مطلب به‌طور کامل توضیح داده‌ایم.

تکنسین تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

البته چنانچه حوصله و دقت کافی برای انجام چنین کارهایی ندارید. بهتر است با تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور تماس بگیرید. در صورت درخواست شما فوراً تعمیرکار تخصصی پکیج های ایران رادیاتور به محل شما اعزام می‌کنیم.

همچنین می‌توانید از کارشناسان مجموعه تعمیرکاران ما جهت رفع عیب پکیج ایران رادیاتور مشاوره تلفنی دریافت نمایید.

با خرابی پکیج ایران رادیاتور چکار کنیم؟

اگر از پکیج های ایران رادیاتور استفاده می‌کنید. مواجه‌شدن با خرابی‌های پکیج ایران رادیاتور امری اجتناب‌ناپذیر است. جهت حل مشکل پکیج ایران رادیاتور خود ادامه مطلب را مطالعه کنید.

در این قسمت راهنمای رفع ایرادات پکیج ایران رادیاتور را قرار داده‌ایم. تلاش ما بر این می‌باشد که تا حد امکان بتوانیم با ارائه محتوای آموزش تصویری تعمیر پکیج ایران رادیاتور به رفع مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور شما کمک کرده باشیم.

تا هم سریع‌تر بتوانید برخی از مشکلات فنی پکیج ایران رادیاتور خود را رفع کنید. و هم اینکه  اگر خودتان بتوانید با راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور مشکلات پکیج خود را رفع نمایید. در هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود نیز صرفه‌جویی کرده‌اید.

 کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور

شرکت ایران رادیاتور در پکیج های تولیدی خود یک سیستم اعلام ایرادات پکیج را تعبیه نموده است. بدین‌صورت که دستگاه مشکلات پیش‌آمده را به شکل ارورها و چراغ‌های ال ای دی (LED). چشمک‌زن و یا کدهای خطا در نمایشگر دیجیتالی پکیج نمایش می‌دهد.

در صورت مشاهده ارورها و کدهای خرابی پکیج ایران رادیاتور لازم است آن را بررسی نمایید. که  دستگاه چه مشکلی پیداکرده است. با چک کردن ارور و کد خطای پکیج ایران رادیاتور می‌توان عیب و ایراد آن را پیدا کرد. ازاینرو، هرگاه با مشکلات فنی پکیج ایران رادیاتور مواجه شدید. اولین اقدام بررسی لیست خطاهای پکیج ایران رادیاتور هست.

 اهمیت چک کردن کد های خطای پکیج ایران رادیاتور چیست؟

قدم اول و مهم برای اموزش تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور ، بررسی دقیق کد خطای پکیج ایران رادیاتور است. تا بتوانید عیب یابی پکیج ایران رادیاتور خود را به‌طور دقیق انجام بدهید.

 (نکته):

پکیج های دیواری شرکت ایران رادیاتور ازلحاظ سیستم نشان دادن عیوب و ایرادات پکیج دودسته هستند.

 پکیج های مدل‌های قدیمی‌تر، سیستم آنالوگ دارند.

و کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور را به‌صورت چراغ LED  چشمک‌زن نمایش می‌دهند.

هرکدام از چراغ‌های LED نشانگر یک عددی از عدد ۳۰ – ۴۰ – ۵۰ – ۶۰ – ۷۰ – ۸۰ می‌باشد.

زمانی که مشاهده کردید یک یا چند عدد از این چراغ‌ها در حال چشمک زدن هستند. می‌توانید از روی لیست و یا جدول کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور ، علت مشکل پکیج را پیدا نمایید.

پکیج های مدل نمایشگر دیجیتالی

پکیج های مدل جدید کارخانه ایران رادیاتور ، کدهای خرابی پکیج ایران رادیاتور را به‌صورت اعداد لاتین در نمایشگر دیجیتالی نمایش می‌دهند.

که ترکیبی از حرف E (حرف اول ابتدای کلمهERROR). و یک عدد می‌باشد. که با چک کردن این کد خطا می‌توان علت و نوع خرابی‌های پکیج دیجیتالی ایران رادیاتور را تشخیص داد.

[در یک مطلبی جداگانه تمامی کدهای خطای پکیج های ایران رادیاتور را به‌صورت مفصل تشریح کردیم.]

 اولین اقدام در هنگام مواجهه با خرابی پکیج ایران رادیاتور

ممکن است شما هم بپرسید؛ زمانی که با مشکلات و خرابی‌های پکیج ایران رادیاتور مواجه شدیم چکار کنیم؟

جهت اینکه عیب یابی پکیج ایران رادیاتور خودتان را در چنین مواقعی به‌درستی انجام بدهید. لازم است موارد زیر را چک کنید:

چک کردن فشار آب سیستم

ابتدا نگاهی به نشانگر فشار آب پکیج بیاندازید. چنانچه کمتر از ۱ بود. شیر پرکن پکیج- که در زیر پکیج نصب است- را بازنمایید. تا فشار آب پکیج شما به میزان ۱.۵  بار برسد. و بعد شیر پرکن را ببندید.

ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ ایران رادیاتور

چک کردن گاز سیستم پکیج

همه قسمت‌های مربوط به گاز و شیرهای گاز مرتبط با پکیج را بررسی نمایید. تا باز باشد. چون ممکن است علت روشن نشدن پکیج بسته بودن شیر گاز پکیج باشد.

چک کردن برق سیستم پکیج

با رعایت احتیاط برق ورودی به پکیج را بررسی کنید. و سیم‌ها و اتصالات برقی را بررسی نمایید. تا از برقراری جریان برق دستگاه اطمینان حاصل کنید.

چک کنید که شیرهای بالا و پایین (ورودی و خروجی) پکیج باز باشد

ممکن است بسته بودن شیرهای دستگاه، موجب گرم نشدن رادیاتورها شده باشد. چون در این صورت آب در سیستم گردش دستگاه جریان نخواهد داشت.

چنانچه پکیج را در محوطه بالکن ساختمان نصب نموده‌اید

ابتدا دودکش پکیج را بردارید. و پس از باز کردن دریچه پلاستیکی نصب‌شده در اطراف دودکش پکیج، دستگاه را ریسیت نمایید.

رسوب گرفتن نافی شیر پرکن پکیج

پس‌ازاینکه شیر پرکن پکیج را باز کردید. و میزان فشار آب پکیج زیاد نشد. احتمالاً ناشی از رسوب گرفتگی نافی شیر پرکن پکیج می‌باشد.

نحوه رسوب زدایی نافی شیر پرکن پکیج دیواری:

ابتدا شیر آب ورودی به پکیج را ببندید.

با آچار مناسب یا آچارفرانسه شیر پرکن را بازکنید.

و با استفاده از یک سیم مفتول مناسب، سوراخ نافی شیر پرکن را از رسوبات آب پاک‌کنید. و شیر پرکن را مجدداً در محل خود ببندید.

با انجام این اقدامات احتمالاً مشکل پکیج ایران رادیاتور شما برطرف گردد.

«چنانچه این کارها را انجام دادید. ولی مشکلات پکیج دیواری شما برطرف نگرد. بهتر است با یک تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور تماس حاصل بفرمایید.»

[ما به‌طور تخصصی و فنی عیب یابی پکیج ایران رادیاتور شمارا انجام می‌دهیم. تا خیالتان از کم و کیف و تعمیر پکیج ایران رادیاتور راحت باشد.]

علت خرابی پکیج ایران رادیاتور ،کاهش فشار

با توجه به تجربه و مشاهده تعمیرکاران ما، یکی از مهم‌ترین علل خرابی پکیج ایران رادیاتور شما می‌تواند. کاهش پیدا کردن فشار آب سیستم پکیج باشد.

چون اگر فشار آب پکیج یک الی یک و نیم بار نباشد. پکیج شما از کار خواهد افتاد.

[در مطلبی جداگانه فرایند هواگیری پکیج ایران رادیاتور را به‌طور کامل توضیح خواهیم داد.]

اگر همه چراغ‌های پکیج خاموش باشد. احتمال دارد برق دستگاه قطع‌شده باشد.

یکی از علت‌های خاموش – روشن شدن پکیج می‌تواند به خاطر نرسیدن اکسیژن کافی به پکیج باشد.

برای رفع این مشکل، دریچه‌های هوای کنار دودکش پکیج را بازنمایید. تا هوای لازم جهت احتراق پکیج برسد.

 چرا مشعل پکیج ایران رادیاتور روشن نمی‌شود ؟

محتمل‌ترین علت روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور ، کم بودن فشار پکیج است. که باید نسبت به افزایش فشار بار پکیج با باز کردن شیر پرکن اقدام نمایید.

خدمات تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور

جهت استفاده از خدمات تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مهم نیست پکیج دیواری ایران رادیاتور خود را از کجا خریداری کرده اید. تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه تعمیرات و عیب یابی پکیج دیواری ما در تهران تمام مدل های پکیج ایران رادیاتور را بطور تخصصی تعمیر می کنند.

همچنین تعمیرکاران ما تعمیر پکیج دیواری برندهای مختلف از جمله ایران رادیاتور، بوتان، آریستون، گلدیران، تاچی ، مرکوری  و … را در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب انجام می دهند.

کافیست حهت رفع مشکل پکیج دیواری خود و جهت رفع عیب پکیج دیواری با یکی از نمایندگی های مجاز پکیج دیواری ما نزدیک به محل خود تماس حاصل فرمائید. کلیه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران را توسط تعمیرکاران مجرب و حرفه ای ارائه کرده ایم.

خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مجموعه تعمیرکاران

چرا استفاده از خدمات تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور تعمیرکاران را توصیه می‌کنیم؟

ما به‌عنوان نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران خدمات خود را با ویژگی‌های زیر ارائه می‌دهیم:

 • تعمیرات تخصصی انواع مدل‌های پکیج ایران رادیاتور در محل شما.
 • ارائه خدمات تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور توسط نیروهای مجرب و ماهر.
 • ارائه خدمات تعمیر شبانه روزی پکیج ایران رادیاتور در تهران.
 • ارائه راهنمای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در وب سایت تعمیرکاران.
 • ارائه خدمات با منصفانه‌ترین قیمت تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران.
 • رفع کلیه مشکلات و خرابی‌های پکیج ایران رادیاتور شما.
 • انجام تعمیر و عیب یابی پکیج ایران رادیاتور به‌صورت تخصصی و با بالاترین دقت.

چرا بهتر است تعمیر پکیج دیواری خود را به ما بسپارید؟

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ما بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای تعمیر و سرویس پکیج دیواری شما می باشد. میتوانید با خیال آسوده از خدمات تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور ما استفاده کنید. با تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه در سراسر تهران در خدمت شما هستیم. همچنین کلیه خدمات ارائه شده ما برای تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور با ضمانت کیفیت تعمیرات می باشد. تعمیرکاران ما چندین سال تجربه تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور دارند. که این امر تضمین کننده کیفیت خدمات ما می باشد.


خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران بزرگ


خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران بزرگ

خدمات تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران بزرگ ازجمله خدمات فوری و تخصصی ما می‌باشد. معمولاً خرابی و مشکلات پکیج دیواری ایران رادیاتور یکی از دغدغه‌های افراد در فصل سرما است.

ما در مجموعه تعمیرکاران تلاش کرده‌ایم خدمات تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور را توسط تعمیرکاران تخصصی این برند در تمامی مناطق تهران ارائه کنیم.

در ادامه این مطلب درباره کیفیت خدمات تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران توضیحات کامل‌تری داده‌ایم.

خدمات تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

خدمات تعمیرات و سرویس پکیج های ایران رادیاتور یکی از مهم ترین خدمات در ارتباط با سیستم های گرمایشی پکیج ایران رادیاتور است.

تعمیرات پکیج و خدمات سرویس از یک جهت رابطه تنگاتنگی با هم دارند. این موضوع در رابطه با اهمیت و لزوم سرویس پکیج ایران رادیاتور می باشد.

یکی از شرایط نگهداری درست و اصولی از پکیج های ایران رادیاتور، انجام سرویس آن بطور سالانه می باشد.

چرا انجام دوره ای سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور مهم هست ؟

چون اگر به طور منظم و دوره ای سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور انجام شود. دو مزیت مهم دارد:

۱- با انجام سرویس منظم و دوره ای پکیج، عملکرد پکیج بهبود پیدا می کند. و قسمت های مختلف پکیج مثل مبدل پکیج، پمپ آب پکیج و… بصورت بهینه کار می کنند.

۲- عیب و ایراداتی که ممکن است باعث خرابی پکیج گردند. برطرف می شوند. به عنوان مثال، رسوبات مبدل از بین می رود. صافی های ورودی آب به پمپ پکیج تمیز می گردد. و غیره.

که در نتیجه این امر، به طور قابل توجهی احتمال خرابی پکیج کاهش می یابد. و این یعنی در هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور خودتان صرفه جویی کرده اید. و همچنین گرفتار دردسرهای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور نیز نخواهید شد.

میزان تعرفه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران چقدر است ؟

یکی از  دغدغه‌های مهم افراد هنگام مواجهه با خرابی پکیج ایران رادیاتور ، میزان هزینه تعمیرات آن است. باید خاطرنشان کنم که ما کلیه خدمات تعمیرات انواع پکیج دیواری را مطابق با تعرفه اتحادیه پکیج ارائه می‌کنیم. همچنین قیمت کلیه خدمات ما به‌صورت منصفانه و با تخفیف‌های رقابتی در شهر تهران است. در ادامه فاکتورهای مهم مؤثر بر میزان قیمت تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور را بررسی کرده‌ایم.

خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران و کرج
ارائه خدمات تعمیرات با مناسب ترین هزینه

 

فاکتورهای مؤثر بر میزان هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

با توجه به اینکه هزینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور به موارد مختلفی بستگی دارد لازم است برای دریافت قیمت تعمیرات این موارد را در نظر داشته باشید:

 • میزان خرابی پکیج و مدت‌زمان تعمیرات انجام‌شده برای رفع مشکل
 • پکیج نیاز به تعویض قطعه داشته باشد. یا با تعمیرات مشکل آن حل شود
 • سایر هزینه‌ها مثل تنظیم پکیج سرویس پکیج هواگیری پکیج و غیره در صورت نیاز
 • هزینه ایاب ذهاب

جهت اطلاع از هزینه دقیق پکیج ایران رادیاتور با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پس از تماس جزئیات مشکلات پکیج منزلتان را شرح دهید. تا کارشناس ما برآوردی از میزان هزینه تعمیر پکیج منزل شمارا اعلام نماید.

البته این نکته را مدنظر داشته باشید برای تعیین دقیق‌تر هزینه‌های تعمیر لازم است تعمیرکار ما در محل شما حضور بیابد. و پکیج دیواری شمارا به‌صورت دقیق بررسی کند. تا بتوانیم هزینه تعمیرات را به‌طور دقیق خدمت شما اعلام کنیم. به این دلیل تا وقتی‌که پکیج توسط تعمیرکار به‌صورت دقیق بررسی و چک نشود، نمی‌توان کلیه ایرادات پکیج را شناسایی کرد. و ازاین‌رو هزینه دقیق هم مشخص نمی‌شود.

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

ما در راستای خدمات رسانی گسترده و فوری در تهران بزرگ، خدمات تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور را در کلیه مناطق تهران ارائه کرده‌ایم. تا بتوانیم به‌صورت فوری و در کمترین زمان ممکن تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور به محل شما اعزام کنیم.

در ادامه مناطق مهم تحت پوشش خدمات تعمیرات تمامی مدل‌های پکیج ایران رادیاتور را خدمتتان اعلام می‌کنیم.

خدمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران بزرگ

 

مراکز تعمیرات و نمایندگی ایران رادیاتور در تهران

جهت خدمات‌رسانی هرچه سریع‌تر در مناطق اصلی تهران بزرگ، شعبه ارائه خدمات تعمیرات در مناطق اصلی دایر کرده‌ایم. که به شرح زیر می‌باشد:

خدمات تعمیرات در شمال، غرب، جنوب و شرق تهران بزرگ هم‌چنین در کرج، که به‌طور کامل در ادامه همه موارد را توضیح دادیم.

خدمت تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور شمال تهران بزرگ

محله‌های شمال تهران بزرگ نیز تحت پوشش، تعمیرات تخصصی پکیج دیواری ایران رادیاتور ما می‌باشد. چنانچه در محدوده شمال تهران سکونت دارید و نیازمند خدمات تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور هستید می‌توانید با کارشناسانمان تماس بگیرید. تا بصورت فوری تعمیرکار تخصصی پکیج دیواری ایران رادیاتور به محل شما اعزام نماییم.

برخی از محله‌های شمال تهران که تحت پوشش خدمات ما است به شرح زیر می‌باشد:

محله‌های؛ تجریش، نیاوران، زعفرانیه، سعادت‌آباد، کامرانیه، فرحزاد، الهیه، فرمانیه، جردن، قیطریه و…

خدمت تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور غرب تهران بزرگ

در تمامی محله‌های غرب تهران خدمات تخصصی تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور را ارائه داده‌ایم. در کلیه محله‌های غرب تهران در کوتاه‌ترین زمان تعمیر کار پکیج ایران رادیاتور را به محل شما اعزام می‌کنیم.

ازجمله محله‌های غرب تهران که تحت پوشش خدمات ما هستند عبارت‌اند از:

محله‌های؛ جنت‌آباد، تهرانسر، طرشت، چیتگر، فردوس، ستارخان و…

خدمت تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران بزرگ

در محدوده شرق تهران بزرگ نیز خدمات فوری تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور را ارائه داده‌ایم. اگر ساکن شرق تهران هستید و نیازمند خدمات تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور شده‌اید، می‌توانید با کارشناسانمان تماس بگیرید. و پس از دریافت مشاوره و قیمت در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیرکار تخصصی پکیج ایران رادیاتور به منزل شما اعزام کنیم.

برخی از محله‌های تحت پوشش خدمات ما در شرق تهران عبارت‌اند از:

محله‌های؛ تهران‌نو، پیروزی، نظام‌آباد، نارمک، تهران‌پارس، مجیدیه و…

خدمت تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور جنوب تهران بزرگ

در جنوب تهران هم خدمات تعمیر تخصصی پکیج ایران رادیاتور ارائه می‌دهیم. چنانچه در محدوده جنوب تهران سکونت دارید. می‌توانید با درخواست اعزام تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور به محل شما با تماس تلفنی درخواست نمایید.

برخی از محله‌های تحت پوشش خدمات ما در جنوب تهران به شرح زیر می‌باشد:

محله‌های؛ شوش، خانی‌آباد، یافت‌آباد، مولوی، افسریه و…

خدمت تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در کرج (غرب)

در کرج نیز خدمات تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور را ارائه می‌دهیم. اگر ساکن محدوده کرج و حومه آن هستید و از پکیج دیواری ایران رادیاتور استفاده می‌نمایید. می‌توانید از خدمات ما برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور کرج استفاده نمایید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور , تعمیر پکیج ایران رادیاتور با قیمت مناسب

 

اعزام تعمیرکار تخصصی جهت تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور به محل شما

با توجه به اینکه پکیج‌های دیواری در ساختمان‌ها نصب می‌شوند. جابجایی و انتقال آن‌ها کاری سخت و پرهزینه است. ما تعمیرکار متخصص به محل شما اعزام می‌کنیم. تا با هزینه کمتر و به‌صورت فوری بتوانیم مشکلات پکیج دیواری منزل شمارا برطرف نمایم.

خدمات تخصصی عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

یکی از مهم‌ترین مراحل تعمیر پکیج ایران رادیاتور که در کیفیت تعمیرات نیز نقش مهمی دارد. عیب یابی تخصصی پکیج دیواری ایران رادیاتور است.

چون اگر عیب یابی به‌صورت دقیق و تخصصی انجام نگیرد. مشکلات پکیج به‌صورت کامل شناسایی نشده و برطرف نمی‌گردد. که ممکن است بعداً مشکل‌ساز شود. و حتی خسارت و هزینه بیشتری بر شما تحمیل کند. ازاینرو، تعمیرکاران تخصصی پکیج ایران رادیاتور اعزامی ما، عیب یابی پکیج را به‌صورت دقیق و کامل انجام می‌دهند. تا هیچ ایرادی از پکیج از قلم نیفتد و تمام مشکلات پکیج برطرف  نماییم.

خدمات تخصصی رفع عیب پکیج ایران رادیاتور در تهران

تعمیرکاران ما بعد از عیب یابی پکیج دیواری ایران رادیاتور، نسبت به رفع عیب پکیج اقدام می‌کنند و تمامی عیب، ایرادات و مشکلات پکیج را به‌صورت دقیق رفع می‌نمایند. همچنین توضیحات کاملی درباره علت به وجود آمدن این عیب و ایرادها به شما ارائه می‌دهند. تا بتوانید از به وجود آمدن مشکلات این چنینی در آینده جلوگیری کنید. و متحمل هزینه‌های تعمیر پکیج ایران رادیاتور نشوید.

خدمات تخصصی تنظیم پکیج ایران رادیاتور در تهران

پکیج دیواری ایران رادیاتور یک سیستم پیچیده است که اجزای مختلفی دارد. عملکرد صحیح و درست این اجزای پیچیده، نیازمند تنظیم دقیق این دستگاه است. چنانچه اجزای پکیج دیواری ایران رادیاتور تنظیم نباشد، احتمال بروز مشکلات در پکیج افزایش می‌یابد. و با مرور زمان ممکن است به پکیج شما آسیب بزند.

تنظیم فشار آب پکیج های ایران رادیاتور

ازجمله قسمت‌های مهم پکیج، فشار آب در مدار گردش پکیج است. که باید در حد نرمال و استاندارد تنظیم باشد. که می‌توانید از روی فشارسنج پکیج این مورد را چک کنید. چنانچه کمتر یا بیشتر از حد استاندارد بود، نسبت به تنظیم مجدد آن اقدام نمایید.

فشار نرمال اکثر پکیج‌های دیواری بین یک الی یک و نیم بار است. که اگر غیرازاین بود می‌توانید با شیر کنترل مخصوص تنظیم فشار آن را مجدداً تنظیم کنید. عموماً در دفترچه راهنمای پکیج دیواری ایران رادیاتور در این مورد توضیحات کامل‌تری ارائه‌شده است. همچنین می‌توانید از تعمیرکاران و سرویس‌کاران ما جهت تنظیم پکیج ایران رادیاتور کمک بگیرید.

«با تنظیم به موقع و درست پکیج، کمتر به خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور نیازمند خواهید شد.»

تعمیر پکیج ایران رادیاتور , تعمیر پکیج ایران رادیاتور با قیمت مناسب

 

خدمات تخصصی هواگیری پکیج ایران رادیاتور در تهران

یکی از مشکلات پکیج های دیواری و شوفاژها نفوذ هوا به مدار گردش آب آن می‌باشد. دلایل مختلفی ممکن است باعث ورود هوا به مدار گرمایش پکیج شود که عملکرد سیستم گرمایشی پکیج و رادیاتورها را مختل می‌کند.

از نشانه‌های بارز وجود هوا در مدار گردش آب پکیج، رسیدن صدای شرشر آب به‌صورت خفیف، گرم نشدن کامل رادیاتورها و… است.

هواگیری سیستم پکیج ایران رادیاتور

در صورت مشاهده این نشانه‌ها هم خودتان می‌توانید نسبت به هواگیری پکیج ایران رادیاتور اقدام نمایید. که دراین‌باره در مطلبی جداگانه توضیحات کامل‌تری خواهیم داد.

همچنین می‌توانید از روی دفترچه راهنمای پکیج ایران رادیاتور در مورد انجام هواگیری کمک بگیرید. یا می‌توانید از تعمیرکاران ما جهت هواگیری کامل و دقیق پکیج منزلتان کمک بگیرید.

راهنمای روش سرویس پکیج ایران رادیاتور و رادیاتورها

بعضی از افراد، سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور را جدی نمی‌گیرند و به اهمیت این مورد آگاهی کامل ندارند.

در کل سرویس پکیج باعث افزایش بازدهی گرمایشی و بهبود عملکرد پکیج می‌گردد. که این امر جدا از افزایش کارایی پکیج، منجر به کاهش احتمال خرابی پکیج نیز می‌گردد. قطعات پکیج قطعات حساسی هستند که در صورت عدم سرویس ممکن است دچار آسیب شوند. و درنهایت مجبور شوید قطعات خراب را تعویض نمایید.

بهترین زمان سرویس پکیج دیواری

بهترین زمان برای سرویس پکیج فصل تابستان و یا قبل از شروع فصل سرما است. بهتر است سرویس پکیج  دیواری ایران رادیاتور را به سرویس‌کاران ماهر و مجرب در این زمینه بسپارید. زیرا سرویس پکیج تخصصی است و نیازمند وقت بیشتری می‌باشد.

هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور

مبلغ هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران مطابق با نرخ نامه تعمیرات پکیج در تهران میباشد. که نرخ اتحادیه تعمیر پکیج تهران هر ساله با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، تعرفه سرویس پکیج دیواری را تعیین میکند.

البته قیمت سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران به فاکتورهای مختلفی نیز بستگی دارد. اینکه چه سرویس و خدماتی را نیاز دارید. چون با توجه به روش سرویس پکیج ایران رادیاتور و خدمات ان، هزینه نهایی مشخص می گردد.

از جمله خدمات:
 • انجام تنظیمات پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • انجام رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور
 • خدمات اسید شویی پکیج ایران رادیاتور
 • شستشو و سرویس رادیاتورها
 • و …

جهت اطلاع از مبلغ دقیق هزینه سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران، با کارشناس ما تماس بگیرید. و خدمات مورد تقاضای خود جهت سرویس پکیج را بگویید تا بتوانیم مبلغ دقیق تری خدمت شما اعلام کنیم. کلیه قیمت های اعلامی ما مطابق با لیست قیمت خدمات پکیج اتحادیه و طبق تعرفه تعمیرات پکیج سال ۹۹ میباشد.

 

در یک مطلب جداگانه روش سرویس انواع پکیج‌های دیواری را به‌طور کامل توضیح خواهیم داد.

خدمات تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور تمامی مدل‌ها

با توجه به اینکه شرکت ایران رادیاتور پکیج‌های دیواری در مدل‌های مختلف و با توان گرمایشی متفاوتی تولید می‌کند. هر مدل ویژگی‌ها و قطعات خاص خود را دارد، که با دیگر مدل‌ها تفاوت دارد. خدمات تعمیرات تمامی مدل‌های پکیج دیواری ایران رادیاتور را ارائه می‌کنیم ازجمله موارد زیر:

 • خدمات تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff
 • خدمات تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل m24cf
 • خدمات تخصصی تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل m24ff
 • سایر مدل‌ها …

تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff

اگر از پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff در ساختمان خودتان استفاده میکنید و نیازمند خدمات تعمیرات و یا سرویس این مدل از پکیج شرکت ایران رادیاتور هستید. میتوانید از خدمات تعمیرات تخصصی پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل e24ff بهره مند شوید.
تعمیرکاران ما خدمات تعمیر تخصصی کلیه مدلهای ایران رادیاتور را بطور فوری و در محل شما انجام میدهند.
«جهت اعزام فوری تعمیر کار پکیج ایران رادیاتور جهت تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff در تهران با ما تماس بگیرید.» همچنین کلیه خدمات پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل e24ff را در تهران با مناسبترین قیمت انجام میدهیم.

کدهای خطای پکیج دیواری ایران رادیاتور

پکیج‌های دیواری ایران رادیاتور مشکلات و ایرادات خود را به‌صورت کدهای خطا نمایش می‌دهند. که این ویژگی در عیب یابی و تشخیص عیب و ایراد پکیج کمک زیادی می‌کند.

[این کدهای خطا در پکیج دیواری ایران رادیاتور را در مطلبی جداگانه شرح داده‌ایم.]

در صورت مشاهده هرکدام از کدهای خطا می‌توانید با تعمیرکاران ما تماس بگیرید و مشکل پیش‌آمده را شرح دهید. تا راهنمایی لازم را به شما ارائه دهیم.

خدمات پس از فروش ایران رادیاتور در تهران

شرکت ایران رادیاتور برای تمامی محصولات تولیدی خود خدمات پس از فروش ارائه می‌کند. نکته‌ای که وجود دارد خدمات پس از فروش هم مدت زمان محدودی دارد. و همچنین پوشش‌های آن نیز محدود است. چنانچه خدمات پس از فروش پکیج ایران رادیاتور شما به اتمام رسیده است. و یا خرابی و مشکل پکیج شما مشمول پوشش‌های ضمانت‌نامه ایران رادیاتور نیست. می‌توانید از خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور ما با هزینه مقرون‌به‌صرفه و قیمت منصفانه استفاده نمایید.

آموزش تصویری تعمیر پکیج ایران رادیاتور درتِهران

آموزش تعمیرات پکیج در این مبحث نمی‌گنجد. فقط یک اشاره کوتاه به این موضوع داریم. اینکه آموزش تعمیرات پکیج ایران رادیاتور نیازمند دوره‌های آموزشی تخصصی و عملی است و صرفاً با آموزش تصویری نمی‌توان تعمیرات پکیج را یاد گرفت. اگر علاقه‌مند به یادگیری این موضوع هستید، می‌توانید در آموزشگاه‌ها و مراکز مجاز تعمیرات تخصصی و عملی پکیج دیواری شرکت نمایید.

همچنین اگر پکیج شما دچار مشکل شده است و خودتان می‌خواهید آن را تعمیر نمایید، این نوع آموزش‌ها به شما نمی‌تواند کمک کند. اقدام شما برای تعمیر پکیج می‌تواند خسارت زیادی به پکیج شما وارد کند. چون تعمیر پکیج نیازمند مهارت و تجربه زیادی است. و صرفاً با یک آموزش تئوری نمی‌توان نسبت به انجام تعمیرات اقدام کرد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

توصیه پایانی تعمیرکاران ما

همواره تعمیرکاران ما با توجه به تجربیات و مشاهدات خود در زمینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران توصیه‌هایی در ارتباط با تعمیر پکیج ایران رادیاتور دارند. که به‌صورت چند نکته خدمت شما عرض می‌کنیم.

نکته اول

اینکه پکیج های دیواری نیازمند نگهداری و سرویس منظم هستند. یعنی اینکه همواره باید به‌صورت منظم چک آب از اجزای مختلف پکیج داشته باشید و حداقل سالی یک‌بار سرویس پکیج را انجام دهید. تا پکیج دیواری منزل شما دچار مشکل نشود. و احتمال خرابی آن کاهش پیدا کند.

نکته دوم

همچنین در صورت بروز هر نوع مشکلی در پکیج دیواری منزلتان، حتماً آن را به یک تعمیرکار حرفه‌ای و ماهر بسپارید. تا خیالتان از کیفیت تعمیرات آسوده باشد.

نکته سوم

نگران هزینه تعمیرات نباشید. و دنبال تعمیر کار ارزان نباشید. چون خدمات تعمیرات پکیج، تعرفه و هزینه مشخصی دارد. ممکن است بعضی از افراد غیرحرفه‌ای و تازه‌کار بخواهند با هزینه کمتر به جذب مشتری اقدام کنند. که این امر درنهایت می‌تواند به خسارت بیشتر به پکیج شما منجر شود. که هزینه بیشتری به شما تحمیل خواهد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شعبه شمال تهران ۲۲۹۲۶۱۷۲

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شعبه غرب تهران ۴۴۳۶۳۵۹۹

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شعبه مرکزی تهران ۸۸۱۴۶۵۳۷

«ما همواره آماده اعزام تعمیرکاران تخصصی پکیج دیواری ایران رادیاتور به محل شما هستیم. و کلیه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور را با هزینه مقرون‌به‌صرفه و منصفانه در شهر تهران ارائه می‌دهیم.»

لطفاً پیشنهادات و نظرات خودتان را درباره خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در قسمت نظرات با ما  درمیان بگذارید.

 

نوشته های مشابه

۳ دیدگاه

 1. سلام
  دلیلش چیه که سیستم گرمایش پکیج در حال کار کردن هست. اما رادیاتورها گرما دهی لازم را ندارند؟

  1. مشکلات مختلفی میتونه این مسئله رو بوجود آورده باشه. از جمله موارد زیر:
   ۱. کم بودن ارتفاع شعله پکیج (یا سطح فشار گاز شهری پایین است. و یا اینکه شیر گاز پکیج تنظیم نیست.)
   ۲. در مدار گرمایش پکیج هوا نفوذ کرده است.
   ۳. میزان فشار آب در مدار گرمایش پکیج پایین است.
   ۴. میزان ظرفیت حرارتی پکیج نسبت به نیاز گرمایشی ساختمان شما کم هست.
   ۵. ممکن است مبدل و رادیاتورهای پکیج رسوب گرفته باشند.
   ۶. ممکن است شیرهای رفت و برگشت پکیج نیمه باز بوده باشد.
   ۷. ممکن است در پمپ آب پکیج مشکلی بوجود آمده باشد. از جمله؛ دور پمپ پایین باشد. پروانه پمپ آب شکسته باشد. چیزی داخل پمپ اب پکیج گیر کرده
   ۸. باشد. و…
   ۹. ممکن است از سوپاپ بای پس غیر استاندارد و نامناسب استفاده شده باشد.
   ۱۰. ممکن است دقت ان تی سی (NTC) گرمایش کم شده باشد.
   ۱۱. احتمال دارد فنر سوپاپ بای پس ضعیف گردیده
   ۱۲. باشد. و یا ممکن است دریچه آب رسوب گرفته باشد.
   ۱۳. احتمالا پتاسیومتر گرمایش پکیج مشکل پیدا کرده باشد.
   ۱۴. ممکن است لوله های رفت و برگشت رادیاتورها بطور جابجا بسته شده باشد.
   ۱۵. رادیاتورها به پکیج بوتان خیلی نزدیک باشد.
   ۱۶. ممکن هست برد کنترل پکیج خراب شده باشد.
   ۱۷. از دودکش پکیج غیراستادارد و نامناسب استفاده
   ۱۸. شده است.
   ۱۹. کلید حرارتی پکیج خراب شده است. و یا اینکه از کلید حرارتی غیراستاندارد و نا مناسب استفاده شده است.
   ۲۰. احتمال دارد از رادیاتورهای غیر استاندارد و کم کیفیت استفاده شده باشد.
   ۲۱. شیر سه راهه پکیج مشکل پیدا کرده است.
   ۲۲. لوله کشی مدار گرمایش پکیج غیراستاندارد و نامناسب هست. و یا سایز لوله غیراستاندارد و نامناسب میباشد.
   بهتر هست برای عیب یابی پکیج بوتان بطور دقیق تر از یک تعمیر کار پکیج مجرب و ماهر کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با تعمیرکار