مقالات

تعمیر پکیج اخگر

تعمیر پکیج اخگر به صورت تخصصی و حرفه ای یکی دیگر از خدمات های ارائه شده تعمیرکاران است. تعمیرکاران با چندین سال سابقه درخشان در تعمیر پکیج اخگر در سطح تهران و با پشتیبانی طولانی مدت پاسخگوی مشکلات شما می باشد.

تعمیرکاران بیش از ده ها نیروی متعهد، متخصص و با تجربه را دارا می باشد. نیروهای متعهد ما دارای مدارک معتبر و تخصصی تعمیر پکیج اخگر می باشند.

چرا پکیج گرمایشی خود را سرویس کنیم؟

از جمله لوازم گرمایشی که جایگزین موتورخانه در ساختمان های جدید شده، پکیج می باشد. از پکیج به منظور تامین آب گرم مصرفی، گرم کردن آب حمام و سرویس بهداشتی شوفاژ و رادیاتورها استفاده می شود. با وجود پکیج دیگر نیاز به در نظر گرفتن جایی برای ساخت موتور خانه در نظر گرفت. به همین منظور هزینه های سرویس و رسیدگی به موتورخانه هم کاسته خواهد شد.

تعمیر پکیج اخگر
تعمیر پکیج اخگر

بهترین زمان تعمیر پکیج اخگر

این سیستم زمانی بهترین عملکرد را خواهد داشت که در مقاطع زمانی مناسب آن را سرویس کنید. اگر دچار مشکل و خرابی شد، خیلی زود به فکر تعمیر پکیج باشید. تعمیر و سرویس به موقع موجب افزایش عمر مفید پکیج شده، مصرف انرژی را تا حد قابل توجه‌ای کاهش خواهد داد و به صرفه می باشد.

با تعمیر پکیج اخگر در خدمت شما عزیزان هستیم. پکیج اخگر یکی از برندهایی است که در چند سال اخیر مورد استفاده و استقبال فراوانی توسط مردم قرار گرفته است. با این حال برترین برندهای پکیج دنیا نیز ممکن است دچار اختلال شوند و نیاز به تعمیر و عیب یابی داشته باشند. از این رو قصد داریم شما را با تعمیر پکیج اخگر آشنا کنیم.

رسوب پکیج اخگر

رسوب برای پکیج همانند مرگ کم کم و تدریجی برای آن است. چرا که وجود رسوب در پکیج باعث بروز مشکلات زیادی می شود. یکی از این مشکلات خراب شدن قطعات پکیج می باشد. پس با این وجود رسوب گیری پکیج از جمله اقداماتی است که باید در حین سرویس پکیج اخگر به آن توجه کرد. عملیات رسوب گیری با استفاده از اسید شویی انجام می شود. این عملیات بسیار خطرناک است به این خاطر که تماس اسید با پوست بسیار خطرناک است. می بایست اسید به مقدار لازم به نقاط رسوب گرفته تزریق شود چرا که اسید بیش از حد قطعات را سوراخ می کند. در نتیجه اگر خودتان اقدام به رسوب گیری می کنید بسیار موارد ایمنی را رعایت کنید.

تعمیر پکیج اخگر
تعمیر پکیج اخگر

عیب یابی پکیج اخگر

فشار آب به مراتب پایین می آید و درجه مانومتر روی صفر قرار می گیرد

علت های احتمالی به وجود آمدن این مشکل : وجود نشتی آب در مسیر  لوله کشی و رادیاتورها یا وجود نشتی آب در متعلقات پکیج

راه حل : کلیه مسیر لوله کشی و رادیاتورها از نظر نشتی کنترل شود. یا پکیج و اتصالات آن ازنظر نشتی کنترل شوند.

رادیاتورها گرم نمی‌شوند اما شعله تشکیل می‌شود

علت های احتمالی به وجود آمدن این مشکل : وجود هوا در داخل رادیاتورها و یا پکیج. یا فشار آب دستگاه پایین است. یا مسیر رفت و برگشت رادیاتورها بسته است. یا پمپ آب را به خوبی گردش نمی‌دهد. یا رفت و برگشت رادیاتورها اشتباه به پکیج وصل شده است.

راه حل : والو رفت و برگشت رادیاتورها را باز کنید. یا توسط شیر پرکن فشار را به مقدار لازم برسانید. یا بررسی پروانه و رفع عیب از پمپ. یا هواگیری کردن رادیاتورها و لوله کشی شوفاژ بررسی هواگیر اتوماتیک پکیج. یا رفت و برگشت را درست وصل کنید.

خدمات پکیج اخگر

زرد بودن شعله مشعل

علت های احتمالی به وجود آمدن این مشکل : نبودن هوای کافی در محیط. یا تناسب نداشتن قطر انژکتور مشعل با نوع گاز مصرفی. یا دودکش مکش خوبی ندارد. یا دوده داشتن داخل دیگ و دودکش. یا مشعل ها کثیف شده اند

راه حل : وارد کردن هوای تازه به محل پکیج. یا قطر سوراخ انژکتورها کنترل شود. یا بررسی مسیر و قطر دودکش. یا تمیز کردن دودکش و دیگ.

پیلوت روشن نمی‌شود

علت های احتمالی به وجود آمدن این مشکل : پیچ تنظیم شعله شمعک روی سه راهی پیلوت کاملا بسته شده است. راه حل : درپوش سه راهی پیلوت را باز کنید پیچ تنظیم را خلاف حرکت عقربه های ساعت بچرخانید.

مسیر عبور گاز پیلوت گرفتگی دارد. راه حل : لوله پیلوت را باز کنید و از باز بودن مسیر مطمعن شوید.

پیچ تنظیم شعله پیلوت کاملا بسته شده است. راه حل : روی شیر کنترل گاز پیچ تنظیم شعله پیلوت را خلاف حرکت عقربه های ساعت بچرخانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با تعمیرکار