درباره تعمیرکاران

بیش از ۱۰ سال هست که در حال خدمت دهی حرفه ای هستیم.

 
درباره

درباره تعمیرکاران پکیج دیواری

ما در شرکت خدماتی تعمیرات پکیج دیواری «تعمیرکاران»، کلیه خدمات مرتبط با تعمیر، سرویس و نگهداری سیستم های گرمایشی پکیج دیواری را ارائه میکنیم. ما جهت سهولت دسترسی فوری شما به خدمات تعمیر پکیج دیواری، خدمات خود را در تمامی مناطق تهران بزرگ ارائه می دهیم.

خدمات تعمیرات شبانه روزی

در هر زمان از ساعات شبانه روز که مشکلی برای سیستم گرمایشی پکیج منزلتان پیش آید، با تماس شما، تعمیرکاران اعزامی ما فورا به منزل شما مراجعه می کنند. و در کوتاه ترین زمان، مشکلات پکیج دیواری منزل شما را بررسی و برطرف می نمایند.

خدمات تعمیرات پکیج دیواری ما مطابق به تعرفه اتحادیه می باشد. همچنین ما خدمات خود را با تخفیف رقابتی ارائه می کنیم.

ارائه خدمات با کیفیت

همواره تلاش می کنیم خدمات باکیفیت ارائه دهیم. و امیدواریم خدمات ما برای همشهریان عزیز تهرانی رضایت بخش باشد. ما همواره برای دست یابی به این مهم می کوشیم.

ارائه خدمات در تمامی مناطق

شرکت تعمیرکاران در حال حاضر در تمامی نقاط تهران در زمینه تعمیرات و عیب یابی پکیج های دیواری فعالیت می کند. امیدواریم بتوانیم با مشاوره اینترنتی، تلفنی و حضوری و همچنین انجام خدمات تعمیرات پکیج دیواری در خدمت شما باشیم. و رضایت شما را از خدمات تعمیرات انواع پکیج دیواری را برآورده نماییم.

تجربه و تخصص ما

همه تعمیرکاران و متخصصان ما در کار خود باتجربه و ماهر هستند. و همگی مورد تائید مراکز فنی و حرفه‌ای بوده و دارای مدارک ایمنی و حفظ اصول تعمیرات پکیج های دیواری  هستند. در صورت تماس با مراکز تخصصی تعمیرات پکیج ما سراسر تهران، تعمیرکاران فنی ما آماده انجام هرگونه خدمات سرویس و تعمیر پکیج دیواری شما می باشند.

و علاوه بر آن مشاوره‌های رایگان در باره نحوه نگهداری از پکیج دیواری برای کارکرد بهینه‌تر این سیستم گرمایشی به شما ارائه می دهند.

خدمات تعمیرات شبانه روزی

در هر زمان از ساعات شبانه روز که مشکلی برای سیستم گرمایشی پکیج منزلتان پیش آید، با تماس شما، تعمیرکاران اعزامی ما فورا به منزل شما مراجعه می کنند.

کارشناسان متخصص

کارشناسان ما دوره های آموزشی و عملی مرتبط با کلیه برندهای پکیج دیواری و محصولات جدید سیستم های گرمایشی را گذرانده اند.

تعمیرکاران پکیج

خدمات سریع

در کوتاه ترین زمان ممکن، تعمیرکاران اعزامی ما برای تعمیر پکیج دیواری شما در  منزل یا محل کارتان حضور می یابند.

صرفه هزینه های کمتر

کارشناسان ما همواره تلاش خود را برای تعمیر قطعات و نه تعویض آن با مقرون به صرفه ترین هزینه برای شما به کار بکار می گیرند

تعمیرات پکیج دیواری

مهم نیست پکیج دیواری خود را از کجا خریده اید! ما تمام برندها را تعمیر میکنیم

رفع مشکلات شوفاژ دیواری

مهم نیست پکیج دیواری خود را از کجا خریده اید! ما تمام برندها را تعمیر میکنیم

عیب یابی سریع پکیج

مهم نیست پکیج دیواری خود را از کجا خریده اید! ما تمام برندها را تعمیر میکنیم

کارشناسان متخصص

کلیه تعمیرکاران و کارشناسان ما مشغول به ارائه خدمات در شهر تهران هستند، از بهترین نیروها در این زمینه هستند. که دوره های آموزشی و عملی مرتبط با کلیه برندهای پکیج دیواری و محصولات جدید سیستم های گرمایشی را گذرانده اند. و شایته ترین نیروی تعمیرکار پکیج برای تعمیر انواع پکیج های دیواری هستند.

صرفه هزینه های کمتر

به این دلیل که تعمیرکاران ما به تمام جزییات عیب یابی و تعمیر پکیج های دیواری آشنایی کامل دارند، در صورت بروز هرگونه مشکل برای پکیج دیواری منزلتان، در کمترین زمان ممکن مشکل را بررسی کرده و تمامی تلاش خود را برای تعمیر قطعات و نه تعویض آن با مقرون به صرفه ترین هزینه برای شما به کار بکار می گیرند.

خدمات سریع

ما در تمامی مناطق تهران شعب مجاز تعمیر پکیج دیواری مستقر کرده ایم. تا با داشتن شعب متعدد در سراسر تهران و همچنین نزدیک بودن به شما این امکان را داشته باشیم که در کوتاه ترین زمان ممکن، تعمیرکاران اعزامی ما برای تعمیر پکیج دیواری شما در  منزل یا محل کارتان حضور یابند.

خدمات ما

تعمیرکاران متخصص پکیج دیواری

ما با افتتاح ۴ شعبه فعال در سطح تهران و بکارگیری تیمی از ماهر ترین و خبره ترین تعمیرکاران پکیج متخصص، که میانگین سابقه فعالیت چندین ساله در زمینه تعمیرات پکیج در تهران دارند، توانسته ایم سطح خدمات خود را  بیشتر از همیشه کرده و پاسخ گوی مناسب نیازهای شما در هر زمان باشیم.

 

برخی خدمات تعمیرات ما در تهران برای تعمیرات انواع پکیج دیواری عبارتند از:

تعمیرات تخصصی انواع مدل‌های پکیج ایران رادیاتور در محل شما.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

ارائه خدمات تعمیر و سرویس پکیج بوتان توسط نیروهای مجرب و ماهر

تعمیر پکیج بوتان در تهران

ارائه خدمات تعمیر شبانه روزی پکیج گلدیران  در تهران

تعمیر پکیج گلدیران

انجام تعمیر و عیب یابی پکیج بوش به‌صورت تخصصی و با بالاترین دقت

تعمیر پکیج بوش