تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

بازه قیمت عمده سفارشات: ۲۰۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

ما به‌عنوان نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران خدمات خود را با ویژگی‌های زیر ارائه می‌دهیم:
 
 • تعمیرات تخصصی انواع مدل‌های پکیج ایران رادیاتور در محل شما.
 • ارائه خدمات تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور توسط نیروهای مجرب و ماهر.
 • ارائه خدمات تعمیر شبانه روزی پکیج ایران رادیاتور در تهران. ارائه راهنمای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در وب سایت تعمیرکاران
 • ارائه خدمات با منصفانه‌ترین قیمت
  تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران
 • رفع کلیه مشکلات و خرابی‌های پکیج ایران رادیاتور شما
 • انجام تعمیر و عیب یابی پکیج ایران رادیاتور به‌صورت تخصصی و با بالاترین دقت.
تعمیر پکیح

درباره سرویس تعمیر پکیج و هزینه سرویس پکیج در محل​

پکیج‌های گازی ایران رادیاتور از جمله تجهیزات حرارتی مورد استفاده در خانه‌ها و مکان‌های تجاری هستند که برای ارائه گرما و آب گرم به کار می‌روند. این دستگاه‌ها به دلیل کارکرد مداوم و تأمین گرمای بهینه، یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها برای سیستم‌های گرمایشی در ایران محسوب می‌شوند. اما همانطور که در هر تجهیزاتی ممکن است با مشکلات فنی و عملکردی روبرو شوید، پکیج‌های ایران رادیاتور نیز نیاز به تعمیر و سرویس دوره‌ای دارند.

مراحل تعمیر و سرویس تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

۱. تشخیص مشکلات

تشخیص صحیح مشکلات پکیج ایران رادیاتور از مهمترین گام‌های تعمیرات است. تخصصی‌ترین تعمیرکاران نمایندگی ایران رادیاتور در تهران با استفاده از تجهیزات تشخیصی مدرن مشکلات را شناسایی کرده و به تعمیر بخش‌های مختلف پرداخته و عیب‌یابی دقیق انجام می‌دهند.

۲. تعمیرات جزئی یا تعویض قطعات

پس از تشخیص مشکل، تعمیرات مورد نیاز انجام می‌شود. در برخی موارد، ممکن است نیاز به تعویض قطعات خاصی داشته باشد. تعمیرکاران ماهر نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران با استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت، هر گونه خرابی را برطرف می‌کنند.

۳. تنظیمات و تعادل سیستم

پس از تعمیر، تعمیرکاران به تنظیمات و تعادل سیستم می‌پردازند. این شامل بررسی و تنظیم فشار، دما و سایر پارامترهای مهم است تا پکیج به بهترین شکل ممکن عمل کند.

۴. عیب‌یابی پیشگیرانه

برخی از تعمیرات ممکن است نیاز به تعمیرات پیشگیرانه داشته باشند. تعمیرکاران متخصص خدمات نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران می‌توانند با انجام بررسی‌های دوره‌ای و نگهداری منظم، از وقوع مشکلات آتی جلوگیری کنند.

فاکتورهای مؤثر بر میزان هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

با توجه به اینکه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران به موارد مختلفی بستگی دارد لازم است برای دریافت قیمت تعمیرات این موارد را در نظر داشته باشید:

 • میزان خرابی پکیج و مدت‌زمان تعمیرات انجام‌شده برای رفع مشکل
 • پکیج نیاز به تعویض قطعه داشته باشد. یا با تعمیرات مشکل آن حل شود
 • سایر هزینه‌ها مثل تنظیم پکیج سرویس پکیج هواگیری پکیج و غیره در صورت نیاز
 • هزینه ایاب ذهاب

مراکز تعمیرات و نمایندگی ایران رادیاتور در تهران

جهت خدمات‌رسانی هرچه سریع‌تر در مناطق اصلی تهران بزرگ، شعبه ارائه خدمات تعمیرات در مناطق اصلی دایر کرده‌ایم. که به شرح زیر می‌باشد:

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شمال، تعمیر پکیج ایران رادیاتور درغرب، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در جنوب و شرق تهران بزرگ هم‌چنین در کرج، که به‌طور کامل در ادامه همه موارد را توضیح دادیم.

خدمات تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران بزرگ

محله‌های شمال تهران بزرگ نیز تحت پوشش، تعمیرات تخصصی پکیج دیواری ایران رادیاتور ما می‌باشد. چنانچه در محدوده شمال تهران سکونت دارید و نیازمند خدمات تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور در شمال تهران هستید می‌توانید با کارشناسانمان تماس بگیرید. تا بصورت فوری تعمیرکار تخصصی پکیج دیواری ایران رادیاتور به محل شما اعزام نماییم.

برخی از محله‌های شمال تهران که تحت پوشش خدمات ما است به شرح زیر می‌باشد:

محله‌های؛ خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تجریش، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نیاوران، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در زعفرانیه، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در سعادت‌آباد، تعمیر پکیج ایران رادیاتور تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کامرانیه، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در فرحزاد،تعمیر پکیج ایران رادیاتور در  الهیه، فرمانیه،تعمیر پکیج ایران رادیاتور در  جردن، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در قیطریه و…

خدمات تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران بزرگ

در تمامی محله‌های غرب تهران خدمات تخصصی تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور را ارائه داده‌ایم. در کلیه محله‌های غرب تهران در کوتاه‌ترین زمان تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران را به محل شما اعزام می‌کنیم.

ازجمله محله‌های غرب تهران که تحت پوشش خدمات ما هستند عبارت‌اند از:

محله‌های؛ خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در  جنت‌آباد، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در  تهرانسر، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در  طرشت، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در  چیتگر، فردوس، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در  ستارخان و…

خدمات تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران بزرگ

در محدوده شرق تهران بزرگ نیز خدمات فوری تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور را ارائه داده‌ایم. اگر ساکن شرق تهران هستید و نیازمند خدمات تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور شده‌اید، می‌توانید با کارشناسانمان تماس بگیرید. و پس از دریافت مشاوره و قیمت در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیرکار تخصصی پکیج ایران رادیاتور به منزل شما اعزام کنیم.

برخی از محله‌های تحت پوشش خدمات ما در شرق تهران عبارت‌اند از:

محله‌های؛ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در  تهران‌نو، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در   پیروزی، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در  نظام‌آباد، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در  نارمک، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در   تهران‌پارس، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در  مجیدیه و…

خدمات تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران بزرگ

در جنوب تهران هم خدمات تعمیر تخصصی پکیج ایران رادیاتور ارائه می‌دهیم. چنانچه در محدوده جنوب تهران سکونت دارید. می‌توانید با درخواست اعزام تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور به محل شما با تماس تلفنی درخواست نمایید.

برخی از محله‌های تحت پوشش خدمات ما در جنوب تهران به شرح زیر می‌باشد:

محله‌های؛ تعمیر پکیج ایران رادیاتور در  شوش، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در   خانی‌آباد، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در   یافت‌آباد، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در  مولوی، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در  افسریه و…

خدمات تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در کرج (غرب)

در کرج نیز خدمات تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور را ارائه می‌دهیم. اگر ساکن محدوده کرج و حومه آن هستید و از پکیج دیواری ایران رادیاتور استفاده می‌نمایید. می‌توانید از خدمات ما برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور کرج استفاده نمایید.

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور به چه صورت است؟

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران و همچنین تعمیر پکیج‌های گرمایشی از جمله وظایف مهمی است که به عنوان مالکان خانه باید به آن توجه کنند. پکیج‌های گرمایشی ایران رادیاتور از جمله تجهیزات محبوب و مورد استفاده در ایران هستند که در خانه‌ها و ساختمان‌های مختلف نصب می‌شوند. همانطور که در هر تجهیزاتی اتفاق می‌افتد، پکیج‌های گرمایشی نیازمند تعمیر و نگهداری دوره‌ای هستند، و هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه به بررسی چند نکته مهم درمورد سوال برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران چه کار باید کرد؟ می‌پردازیم:

نوع مشکل و خرابی: نوع خرابی یکی از اصلی‌ترین عوامل در تعیین هزینه تعمیر است. مشکلات کوچک‌تر ممکن است با هزینه کمتری رفع شوند، در حالی که مشکلات جدی‌تر نیاز به تعمیرات پیچیده‌تر و هزینه بیشتر دارند.

قطعات مورد نیاز: هزینه تعمیر بستگی به نوع قطعاتی دارد که برای تعمیر مورد نیاز است. استفاده از قطعات اصلی و یا قطعات با کیفیت ممکن است هزینه را افزایش دهد، اما به طول عمر و کارایی بیشتر دستگاه کمک می‌کند.

تجربه و مهارت تعمیرکار: تجربه و مهارت تعمیرکار نیز تأثیر زیادی بر هزینه دارد. تعمیرکاران با تجربه ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند، اما اغلب کارهای با کیفیت‌تر و کارآمدتری انجام دهند.

موقعیت جغرافیایی: موقعیت جغرافیایی نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. در برخی مناطق، هزینه‌های نیروی کار و قطعات ممکن است متفاوت باشد و بتواند هزینه نهایی را تحت تأثیر قرار دهد.

گارانتی: در صورتی که دستگاه هنوز در دوره گارانتی باشد، هزینه تعمیر ممکن است به عهده تولیدکننده باشد. اما پس از انقضاء گارانتی، هزینه تعمیرات به عهده مالک خواهد بود.

تعداد و سن پکیج: تعداد پکیج‌ها و همچنین سن آن‌ها نیز تأثیرگذار است. در صورتی که تعداد پکیج‌ها زیاد باشد یا دستگاه‌ها سالمی باشند، ممکن است هزینه کل بیشتر شود.

نگهداری منظم: نگهداری منظم و انجام سرویس‌های دوره‌ای می‌تواند از خرابی‌های جدی جلوگیری کند و هزینه تعمیرات را به‌طور کلی کاهش دهد.

در نهایت، برای اطلاع دقیق‌تر از هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور، توصیه می‌شود با تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران و کرج تماس بگیرید و یک بررسی کامل از وضعیت دستگاه خود را انجام دهید.

مزایا و خدمات ارائه شده توسط خدمات نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل شامل موارد زیر هستند:

 • تعمیر و نگهداری رادیاتورها: نمایندگی‌ها می‌توانند خدمات تعمیرات و نگهداری رادیاتورها را ارائه دهند، از جمله تعویض قطعات معیوب یا آسیب‌دیده و تنظیمات لازم.
 • مشاوره فنی: ارائه مشاوره فنی در زمینه نحوه استفاده صحیح از رادیاتورها و سیستم‌های گرمایشی، تنظیمات بهینه و مصرف انرژی مؤثر است.
 • فروش قطعات یدکی: فراهم کردن قطعات یدکی اصلی و اورجینال رادیاتورها جهت جلوگیری از استفاده از قطعات تقلبی و افزایش عمر مفید محصولات.
 • آموزش به کاربران: برگزاری دوره‌های آموزشی جهت آشنایی کاربران با نحوه استفاده از رادیاتورها و راهکارهای مدیریت صحیح سیستم گرمایشی.
 • خدمات پس از فروش: ارائه خدمات پس از فروش مثل تعمیرات فوری در صورت نقص یا مشکلات فنی، تعویض قطعات تحت گارانتی و رفع مشکلات احتمالی.

 قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور چه کنیم ؟

 قبل از تماس با نمایندگیتعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران  ممکن است مشکلاتی در سیستم گرمایشی خود تجربه کنید که نیاز به تعمیر دارند. در این متن، به چند مورد از اقداماتی که می‌توانید قبل از تماس با نمایندگی انجام دهید تا موقعیت را بهبود بخشید و یا حتی بخشی از مشکلات را برطرف سازید، پرداخته می‌شود.

 1. بررسی سیستم ولتاژ الکتریکی: ابتدا مطمئن شوید که سیستم برقی ولتاژ صحیحی دارد. گاهی اوقات نوسانات ولتاژ می‌توانند به کارکرد صحیح دستگاه‌ها آسیب بزنند. اگر ولتاژ مناسب نیست، از یک تکنسین برق محلی خدمت بگیرید.
 2. بررسی فیوزها و قطعات الکتریکی: فیوزها و قطعات الکتریکی دستگاه را چک کنید. فیوزهای سوخته یا قطعاتی که خرابی دارند را تعویض کنید. این اقدامات ممکن است به حل مشکل کمک کنند.
 3. بررسی تنظیمات دستگاه: ممکن است مشکل از تنظیمات دستگاه باشد. مطمئن شوید که تمامی تنظیمات به درستی انجام شده باشند. دستورالعمل‌ها را در کتابچه راهنمای دستگاه خود بررسی کنید.
 4. چک کردن نمایشگر یا کدهای خطا: در صورت داشتن نمایشگر یا کدهای خطا، آنها را بررسی کنید. اطلاعات مربوط به خطا می‌تواند به تعیین دقیق‌تر مشکل کمک کند. در کتابچه راهنمای دستگاه، راهنمایی‌هایی برای رفع خطاها وجود دارد.
 5. بررسی وضعیت سوخت: اگر دستگاه شما از نوعی که سوخت (گاز یا نفت) مصرف می‌کند، مطمئن شوید که سوخت کافی و به درستی تأمین شده باشد. همچنین مطمئن شوید که لوله‌ها و اتصالات سوخت به درستی نصب شده و بدون نشتی هستند.
 6. بررسی سیستم گرمایشی: ممکن است مشکل از سیستم گرمایشی ناشی شده باشد. لوله‌ها، رادیاتورها، و دیگر اجزای سیستم را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که هیچ ترکیبه یا خرابی وجود ندارد.
 7. تمیز کردن فیلتر: فیلترهای هوا یا گاز را بررسی کرده و اگر کثیف هستند، آنها را تمیز کنید یا تعویض کنید. فیلترهای کثیف می‌توانند باعث مشکلات در عملکرد دستگاه شوند.
 8. تست دستگاه در شرایط مختلف: در صورت امکان، دستگاه را در شرایط مختلف تست کنید. به عنوان مثال، درجه حرارت محیط، فشار آب، وضعیت هوا و… را تغییر دهید و عملکرد دستگاه را بررسی کنید.
 9. مطالعه دیدگاه‌ها و تجربیات کاربران: ممکن است کسانی با مشکلات مشابه تجربه کرده باشند. دیدگاه‌ها و تجربیات دیگران را در این زمینه مطالعه کنید و از تجربیات آن‌ها بهره ببرید.

پکیج مونوترمیک یا دو مبدل ایران رادیاتور  (MONOTHERMIC)

۱- مبدل اصلی (Gas Water Heat Exchanger)

۲- مبدل صفحه ای (Water Heat Exchanger)

مبدل اصلی

وظیفه تامین گرمایش رادیاتورها در پکیج ایران رادیاتور بر عهده مبدل اصلی است. به این صورت که آب سیستم گرمایش، از طریق مبدل اصلی گرم شده و به رادیاتورها انتقال می‌یابد. برای تامین آب گرم بهداشتی(مصرفی)، آب سیستم گرمایش از طریق پمپ ها از این مبدل (اصلی) عبور می‌کند و سپس به جای حرکت به سمت رادیاتورها از مبدل صفحه ای عبور می‌کند و همزمان آب سرد ورودی هم از مبدل صفحه ای می‌گذرد.

عبور این دو آب از مبدل و عمل انتقال حرارت از مدار گرمایش(آب گرم) به آب سرد ورودی، باعث ایجاد آب گرم مصرفی می‌شود. در این پکیج ها آب گرمی که مصرف می‌شود با شعله مشعل، تماس مستقیم ندارد و همین موضوع باعث می‌شود رسوب بر جدار داخلی مبدل صفحه ای به مراتب دیرتر از پکیج های تک مبدل اتفاق ‌افتد.

پکیج بی ترمیک یا تک مبدل ایران رادیاتور (BITHERMIC)

نوعی مبدل تحت عنوان مبدل اصلی دوبل(Double Gas Water Heat Exchanger) در این نوع پکیج ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ساختار این مبدل ها به این صورت است که آب گرم مصرفی و آب سیستم گرمایش را از داخل این مبدل عبور می‌دهند و پس از گرم شدن به رادیاتورها می رسانند.

برای فراهم کردن آب گرم مصرفی، زمانی که شیر آب باز می‌شود پمپ دستگاه که آب سیستم گرمایش را سیرکوله می‌کند، متوقف می‌شود و فقط آب سرد ورودی وارد مبدل می‌شود و توسط شعله مشعل پکیج گرم می‌گردد و در آخر به مصرف می‌رسد.

کاملا شبیه به یک آبگرمکن فوری دیواری عمل می‌کند. در این مکانیزم به علت تماس مستقیم با سیال شعله، کنترل دمای آب گرم مصرفی سخت تر بوده و به همین دلیل دمای آب گرم در زمان مصرف دچار نوسان می‌گردد.

یکی از عوامل دیگری که استفاده از این سیستم ها را محدود می‌کند، رسوب گذاری زود به زود آن هم به دلیل تماس مستقیم با شعله مشعل مشعل پکیج می‌باشد.

و اما به موضوع اصلی برسیم. که تعمیر پکیج ایران رادیاتور است.

نکته ای که عموم از آن مطلع ‌اند تعمیرکاران به چند دسته تقسیم می‌شوند:

جمعی از تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد هستند ولی متاسفانه بسیار بی انصاف و اصطلاحا دندان گرد هستند. و تصورشان بر این است که هیچ کسی نمی‌تواند کار را همانند خودشان انجام دهد.

جمعی دیگر از تعمیرکاران هستند که دستمزد بسیار پایینی دریافت می‌کنند اما در عوض به دلیل عدم تجربه کافی موجب می‌شوند مشتری چندین برابر هزینه پرداخت کند و در آینده نزدیک متضرر شود. عموما مشتریان حاضر نیستند به هیچ قیمتی با این تعمیرکاران روبرو شوند.

اما جمعی دیگر از تعمیرکاران علیرغم دریافت هزینه منصفانه، با تجربه ای که دارند کاری برای مشتریان انجام می‌دهند که همیشه در خاطرشان ثب شود. اگر به دنبال چنین افرادی می‌گردید جای خوبی را انتخاب کرده اید

چرا که تعمیرکاران به شما این اطمینان را می‌دهد که منصفانه ترین قیمت و بهترین کارایی را به شما مشتریان در رابطه با تعمیر پکیج ایران رادیاتور اهدا کند.

عموما علت اینکه مشتریان قبل از حضور تعمیرکار قیمت را جویا می‌شوند پیدا کردن تعمیرکاران گروه سوم است.


خیلی از افراد در هنگام خرابی پکیج ایران رادیاتور خود، به دنبال نمایندگیتعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران می‌گردند. امروزه باوجود خدمات تعمیر پکیج آنلاین ، پیدا کردن خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور تهران آسان‌تر شده است.

با یک جستجوی ساده می‌توانید از سایت تعمیرکاران پکیج، خدمات پکیج ایران رادیاتور خود را پیدا کنید. ازجمله؛ خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff و غیره. که سریعاً تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور به محل شما اعزام می‌کنیم.

آموزش تعمیر پکیج ایران رادیاتور

به‌عنوان نمایندگی تخصصیتعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران کلیه خدمات پکیج های ایران رادیاتور در تهران را انجام می‌دهیم.

و همچنین با جامع‌ترین راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران در خدمت شما هستیم.

ازآنجایی‌که برخی از خرابی‌ها و مشکلات پکیج دیواری ایران رادیاتور توسط خودتان نیز قابل‌رفع می‌باشد. تمامی این موارد را در این مطلب به‌طور کامل توضیح داده‌ایم.

در این قسمت راهنمای رفع ایرادات پکیج ایران رادیاتور را قرار داده‌ایم. تلاش ما بر این می‌باشد که تا حد امکان بتوانیم با ارائه محتوای آموزش تصویری تعمیر پکیج ایران رادیاتور به رفع مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور شما کمک کرده باشیم.

تا هم سریع‌تر بتوانید برخی از مشکلات فنی پکیج ایران رادیاتور خود را رفع کنید. و هم اینکه  اگر خودتان بتوانید با راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور مشکلات پکیج خود را رفع نمایید. در هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود نیز صرفه‌جویی کرده‌اید.

 کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور

شرکت ایران رادیاتور در پکیج های تولیدی خود یک سیستم اعلام ایرادات پکیج را تعبیه نموده است. بدین‌صورت که دستگاه مشکلات پیش‌آمده را به شکل ارورها و چراغ‌های ال ای دی (LED). چشمک‌زن و یا کدهای خطا در نمایشگر دیجیتالی پکیج نمایش می‌دهد.

در صورت مشاهده ارورها و کدهای خرابی پکیج ایران رادیاتور لازم است آن را بررسی نمایید. که  دستگاه چه مشکلی پیداکرده است. با چک کردن ارور و کد خطای پکیج ایران رادیاتور می‌توان عیب و ایراد آن را پیدا کرد. ازاینرو، هرگاه با مشکلات فنی پکیج ایران رادیاتور مواجه شدید. اولین اقدام بررسی لیست خطاهای پکیج ایران رادیاتور هست.

 اهمیت چک کردن کد های خطای پکیج ایران رادیاتور چیست؟

قدم اول و مهم برای اموزش تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور ، بررسی دقیق کد خطای پکیج ایران رادیاتور است. تا بتوانید عیب یابی پکیج ایران رادیاتور خود را به‌طور دقیق انجام بدهید.

 (نکته):

پکیج های دیواری شرکت ایران رادیاتور ازلحاظ سیستم نشان دادن عیوب و ایرادات پکیج دودسته هستند.

 پکیج های مدل‌های قدیمی‌تر، سیستم آنالوگ دارند.

و کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور را به‌صورت چراغ LED  چشمک‌زن نمایش می‌دهند.

هرکدام از چراغ‌های LED نشانگر یک عددی از عدد ۳۰ – ۴۰ – ۵۰ – ۶۰ – ۷۰ – ۸۰ می‌باشد.

زمانی که مشاهده کردید یک یا چند عدد از این چراغ‌ها در حال چشمک زدن هستند. می‌توانید از روی لیست و یا جدول کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور ، علت مشکل پکیج را پیدا نمایید.

پکیج های مدل نمایشگر دیجیتالی

پکیج های مدل جدید کارخانه ایران رادیاتور ، کدهای خرابی پکیج ایران رادیاتور را به‌صورت اعداد لاتین در نمایشگر دیجیتالی نمایش می‌دهند.

که ترکیبی از حرف E (حرف اول ابتدای کلمهERROR). و یک عدد می‌باشد. که با چک کردن این کد خطا می‌توان علت و نوع خرابی‌های پکیج دیجیتالی ایران رادیاتور را تشخیص داد.

[در یک مطلبی جداگانه تمامی کدهای خطای پکیج های ایران رادیاتور را به‌صورت مفصل تشریح کردیم.]

 اولین اقدام در هنگام مواجهه با خرابی پکیج ایران رادیاتور

ممکن است شما هم بپرسید؛ زمانی که با مشکلات و خرابی‌های پکیج ایران رادیاتور مواجه شدیم چکار کنیم؟

جهت اینکه عیب یابی پکیج ایران رادیاتور خودتان را در چنین مواقعی به‌درستی انجام بدهید. لازم است موارد زیر را چک کنید:

چک کردن فشار آب سیستم

ابتدا نگاهی به نشانگر فشار آب پکیج بیاندازید. چنانچه کمتر از ۱ بود. شیر پرکن پکیج- که در زیر پکیج نصب است- را بازنمایید. تا فشار آب پکیج شما به میزان ۱.۵  بار برسد. و بعد شیر پرکن را ببندید.

ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ ایران رادیاتور

چک کردن گاز سیستم پکیج

همه قسمت‌های مربوط به گاز و شیرهای گاز مرتبط با پکیج را بررسی نمایید. تا باز باشد. چون ممکن است علت روشن نشدن پکیج بسته بودن شیر گاز پکیج باشد.

چک کردن برق سیستم پکیج

با رعایت احتیاط برق ورودی به پکیج را بررسی کنید. و سیم‌ها و اتصالات برقی را بررسی نمایید. تا از برقراری جریان برق دستگاه اطمینان حاصل کنید.

چک کنید که شیرهای بالا و پایین (ورودی و خروجی) پکیج باز باشد

ممکن است بسته بودن شیرهای دستگاه، موجب گرم نشدن رادیاتورها شده باشد. چون در این صورت آب در سیستم گردش دستگاه جریان نخواهد داشت.

چنانچه پکیج را در محوطه بالکن ساختمان نصب نموده‌اید

ابتدا دودکش پکیج را بردارید. و پس از باز کردن دریچه پلاستیکی نصب‌شده در اطراف دودکش پکیج، دستگاه را ریسیت نمایید.

رسوب گرفتن نافی شیر پرکن پکیج

پس‌ازاینکه شیر پرکن پکیج را باز کردید. و میزان فشار آب پکیج زیاد نشد. احتمالاً ناشی از رسوب گرفتگی نافی شیر پرکن پکیج می‌باشد.

نحوه رسوب زدایی نافی شیر پرکن پکیج دیواری:

ابتدا شیر آب ورودی به پکیج را ببندید.

با آچار مناسب یا آچارفرانسه شیر پرکن را بازکنید.

و با استفاده از یک سیم مفتول مناسب، سوراخ نافی شیر پرکن را از رسوبات آب پاک‌کنید. و شیر پرکن را مجدداً در محل خود ببندید.

با انجام این اقدامات احتمالاً مشکل پکیج ایران رادیاتور شما برطرف گردد.

«چنانچه این کارها را انجام دادید. ولی مشکلات پکیج دیواری شما برطرف نگرد. بهتر است با یک تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور تماس حاصل بفرمایید.»

[ما به‌طور تخصصی و فنی عیب یابی پکیج ایران رادیاتور شمارا انجام می‌دهیم. تا خیالتان از کم و کیف و تعمیر پکیج ایران رادیاتور راحت باشد.]

علت خرابی پکیج ایران رادیاتور ،کاهش فشار

با توجه به تجربه و مشاهده تعمیرکاران ما، یکی از مهم‌ترین علل خرابی پکیج ایران رادیاتور شما می‌تواند. کاهش پیدا کردن فشار آب سیستم پکیج باشد.

چون اگر فشار آب پکیج یک الی یک و نیم بار نباشد. پکیج شما از کار خواهد افتاد.

[در مطلبی جداگانه فرایند هواگیری پکیج ایران رادیاتور را به‌طور کامل توضیح خواهیم داد.]

اگر همه چراغ‌های پکیج خاموش باشد. احتمال دارد برق دستگاه قطع‌شده باشد.

یکی از علت‌های خاموش – روشن شدن پکیج می‌تواند به خاطر نرسیدن اکسیژن کافی به پکیج باشد.

برای رفع این مشکل، دریچه‌های هوای کنار دودکش پکیج را بازنمایید. تا هوای لازم جهت احتراق پکیج برسد.

 چرا مشعل پکیج ایران رادیاتور روشن نمی‌شود ؟

محتمل‌ترین علت روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور ، کم بودن فشار پکیج است. که باید نسبت به افزایش فشار بار پکیج با باز کردن شیر پرکن اقدام نمایید.

خدمات تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور

جهت استفاده از خدمات تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مهم نیست پکیج دیواری ایران رادیاتور خود را از کجا خریداری کرده اید. تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه تعمیرات و عیب یابی پکیج دیواری ما در تهران تمام مدل های پکیج ایران رادیاتور را بطور تخصصی تعمیر می کنند.

همچنین تعمیرکاران ما تعمیر پکیج دیواری برندهای مختلف از جمله ایران رادیاتور، بوتان، آریستون، گلدیران، تاچی ، مرکوری  و … را در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب انجام می دهند.

کافیست حهت رفع مشکل پکیج دیواری خود و جهت رفع عیب پکیج دیواری با یکی از نمایندگی های مجاز پکیج دیواری ما نزدیک به محل خود تماس حاصل فرمائید. کلیه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران را توسط تعمیرکاران مجرب 

چرا بهتر است تعمیر پکیج دیواری خود را به ما بسپارید؟

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ما بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای تعمیر و سرویس پکیج دیواری شما می باشد. میتوانید با خیال آسوده از خدمات تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور ما استفاده کنید. با تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه در سراسر تهران در خدمت شما هستیم. همچنین کلیه خدمات ارائه شده ما برای تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور با ضمانت کیفیت تعمیرات می باشد. تعمیرکاران ما چندین سال تجربه تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور دارند. که این امر تضمین کننده کیفیت خدمات ما می باشد.

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران بزرگ

خدمات تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران بزرگ ازجمله خدمات فوری و تخصصی ما می‌باشد. معمولاً خرابی و مشکلات پکیج دیواری ایران رادیاتور یکی از دغدغه‌های افراد در فصل سرما است.

ما در مجموعه تعمیرکاران تلاش کرده‌ایم خدمات تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور را توسط تعمیرکاران تخصصی این برند در تمامی مناطق تهران ارائه کنیم.

در ادامه این مطلب درباره کیفیت خدمات تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران توضیحات کامل‌تری داده‌ایم.

خدمات تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

خدمات تعمیرات و سرویس پکیج های ایران رادیاتور یکی از مهم ترین خدمات در ارتباط با سیستم های گرمایشی پکیج ایران رادیاتور است.

تعمیرات پکیج و خدمات سرویس از یک جهت رابطه تنگاتنگی با هم دارند. این موضوع در رابطه با اهمیت و لزوم سرویس پکیج ایران رادیاتور می باشد.

یکی از شرایط نگهداری درست و اصولی از پکیج های ایران رادیاتور، انجام سرویس آن بطور سالانه می باشد.

چرا انجام دوره ای سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور مهم هست ؟

چون اگر به طور منظم و دوره ای سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور انجام شود. دو مزیت مهم دارد:

۱- با انجام سرویس منظم و دوره ای پکیج، عملکرد پکیج بهبود پیدا می کند. و قسمت های مختلف پکیج مثل مبدل پکیج، پمپ آب پکیج و… بصورت بهینه کار می کنند.

۲- عیب و ایراداتی که ممکن است باعث خرابی پکیج گردند. برطرف می شوند. به عنوان مثال، رسوبات مبدل از بین می رود. صافی های ورودی آب به پمپ پکیج تمیز می گردد. و غیره.

که در نتیجه این امر، به طور قابل توجهی احتمال خرابی پکیج کاهش می یابد. و این یعنی در هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور خودتان صرفه جویی کرده اید. و همچنین گرفتار دردسرهای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور نیز نخواهید شد.

میزان تعرفه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران چقدر است ؟

یکی از  دغدغه‌های مهم افراد هنگام مواجهه با خرابی پکیج ایران رادیاتور ، میزان هزینه تعمیرات آن است. باید خاطرنشان کنم که ما کلیه خدمات تعمیرات انواع پکیج دیواری را مطابق با تعرفه اتحادیه پکیج ارائه می‌کنیم. همچنین قیمت کلیه خدمات ما به‌صورت منصفانه و با تخفیف‌های رقابتی در شهر تهران است. در ادامه فاکتورهای مهم مؤثر بر میزان قیمت تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور را بررسی کرده‌ایم.

فاکتورهای مؤثر بر میزان هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

با توجه به اینکه هزینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور به موارد مختلفی بستگی دارد لازم است برای دریافت قیمت تعمیرات این موارد را در نظر داشته باشید:

 • میزان خرابی پکیج و مدت‌زمان تعمیرات انجام‌شده برای رفع مشکل
 • پکیج نیاز به تعویض قطعه داشته باشد. یا با تعمیرات مشکل آن حل شود
 • سایر هزینه‌ها مثل تنظیم پکیج سرویس پکیج هواگیری پکیج و غیره در صورت نیاز
 • هزینه ایاب ذهاب

جهت اطلاع از هزینه دقیق پکیج ایران رادیاتور با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پس از تماس جزئیات مشکلات پکیج منزلتان را شرح دهید. تا کارشناس ما برآوردی از میزان هزینه تعمیر پکیج منزل شمارا اعلام نماید.

البته این نکته را مدنظر داشته باشید برای تعیین دقیق‌تر هزینه‌های تعمیر لازم است تعمیرکار ما در محل شما حضور بیابد. و پکیج دیواری شمارا به‌صورت دقیق بررسی کند. تا بتوانیم هزینه تعمیرات را به‌طور دقیق خدمت شما اعلام کنیم. به این دلیل تا وقتی‌که پکیج توسط تعمیرکار به‌صورت دقیق بررسی و چک نشود، نمی‌توان کلیه ایرادات پکیج را شناسایی کرد. و ازاین‌رو هزینه دقیق هم مشخص نمی‌شود.

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

ما در راستای خدمات رسانی گسترده و فوری در تهران بزرگ، خدمات تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور را در کلیه مناطق تهران ارائه کرده‌ایم. تا بتوانیم به‌صورت فوری و در کمترین زمان ممکن تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور به محل شما اعزام کنیم.

در ادامه مناطق مهم تحت پوشش خدمات تعمیرات تمامی مدل‌های پکیج ایران رادیاتور را خدمتتان اعلام می‌کنیم.

اعزام تعمیرکار تخصصی جهت تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور به محل شما

با توجه به اینکه پکیج‌های دیواری در ساختمان‌ها نصب می‌شوند. جابجایی و انتقال آن‌ها کاری سخت و پرهزینه است. ما تعمیرکار متخصص به محل شما اعزام می‌کنیم. تا با هزینه کمتر و به‌صورت فوری بتوانیم مشکلات پکیج دیواری منزل شمارا برطرف نمایم.

خدمات تخصصی عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

یکی از مهم‌ترین مراحل تعمیر پکیج ایران رادیاتور که در کیفیت تعمیرات نیز نقش مهمی دارد. عیب یابی تخصصی پکیج دیواری ایران رادیاتور است.

چون اگر عیب یابی به‌صورت دقیق و تخصصی انجام نگیرد. مشکلات پکیج به‌صورت کامل شناسایی نشده و برطرف نمی‌گردد. که ممکن است بعداً مشکل‌ساز شود. و حتی خسارت و هزینه بیشتری بر شما تحمیل کند. ازاینرو، تعمیرکاران تخصصی پکیج ایران رادیاتور اعزامی ما، عیب یابی پکیج را به‌صورت دقیق و کامل انجام می‌دهند. تا هیچ ایرادی از پکیج از قلم نیفتد و تمام مشکلات پکیج برطرف  نماییم.

خدمات تخصصی رفع عیب پکیج ایران رادیاتور در تهران

تعمیرکاران ما بعد از عیب یابی پکیج دیواری ایران رادیاتور، نسبت به رفع عیب پکیج اقدام می‌کنند و تمامی عیب، ایرادات و مشکلات پکیج را به‌صورت دقیق رفع می‌نمایند. همچنین توضیحات کاملی درباره علت به وجود آمدن این عیب و ایرادها به شما ارائه می‌دهند. تا بتوانید از به وجود آمدن مشکلات این چنینی در آینده جلوگیری کنید. و متحمل هزینه‌های تعمیر پکیج ایران رادیاتور نشوید.

خدمات تخصصی تنظیم پکیج ایران رادیاتور در تهران

پکیج دیواری ایران رادیاتور یک سیستم پیچیده است که اجزای مختلفی دارد. عملکرد صحیح و درست این اجزای پیچیده، نیازمند تنظیم دقیق این دستگاه است. چنانچه اجزای پکیج دیواری ایران رادیاتور تنظیم نباشد، احتمال بروز مشکلات در پکیج افزایش می‌یابد. و با مرور زمان ممکن است به پکیج شما آسیب بزند.

تنظیم فشار آب پکیج های ایران رادیاتور

ازجمله قسمت‌های مهم پکیج، فشار آب در مدار گردش پکیج است. که باید در حد نرمال و استاندارد تنظیم باشد. که می‌توانید از روی فشارسنج پکیج این مورد را چک کنید. چنانچه کمتر یا بیشتر از حد استاندارد بود، نسبت به تنظیم مجدد آن اقدام نمایید.

فشار نرمال اکثر پکیج‌های دیواری بین یک الی یک و نیم بار است. که اگر غیرازاین بود می‌توانید با شیر کنترل مخصوص تنظیم فشار آن را مجدداً تنظیم کنید. عموماً در دفترچه راهنمای پکیج دیواری ایران رادیاتور در این مورد توضیحات کامل‌تری ارائه‌شده است. همچنین می‌توانید از تعمیرکاران و سرویس‌کاران ما جهت تنظیم پکیج ایران رادیاتور کمک بگیرید.

«با تنظیم به موقع و درست پکیج، کمتر به خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور نیازمند خواهید شد.»

خدمات تخصصی هواگیری پکیج ایران رادیاتور در تهران

یکی از مشکلات پکیج های دیواری و شوفاژها نفوذ هوا به مدار گردش آب آن می‌باشد. دلایل مختلفی ممکن است باعث ورود هوا به مدار گرمایش پکیج شود که عملکرد سیستم گرمایشی پکیج و رادیاتورها را مختل می‌کند.

از نشانه‌های بارز وجود هوا در مدار گردش آب پکیج، رسیدن صدای شرشر آب به‌صورت خفیف، گرم نشدن کامل رادیاتورها و… است.

هواگیری سیستم پکیج ایران رادیاتور

در صورت مشاهده این نشانه‌ها هم خودتان می‌توانید نسبت به هواگیری پکیج ایران رادیاتور اقدام نمایید. که دراین‌باره در مطلبی جداگانه توضیحات کامل‌تری خواهیم داد.

همچنین می‌توانید از روی دفترچه راهنمای پکیج ایران رادیاتور در مورد انجام هواگیری کمک بگیرید. یا می‌توانید از تعمیرکاران ما جهت هواگیری کامل و دقیق پکیج منزلتان کمک بگیرید.

راهنمای روش سرویس پکیج ایران رادیاتور و رادیاتورها

بعضی از افراد، سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور را جدی نمی‌گیرند و به اهمیت این مورد آگاهی کامل ندارند.

در کل سرویس پکیج باعث افزایش بازدهی گرمایشی و بهبود عملکرد پکیج می‌گردد. که این امر جدا از افزایش کارایی پکیج، منجر به کاهش احتمال خرابی پکیج نیز می‌گردد. قطعات پکیج قطعات حساسی هستند که در صورت عدم سرویس ممکن است دچار آسیب شوند. و درنهایت مجبور شوید قطعات خراب را تعویض نمایید.

بهترین زمان سرویس پکیج دیواری

بهترین زمان برای سرویس پکیج فصل تابستان و یا قبل از شروع فصل سرما است. بهتر است سرویس پکیج  دیواری ایران رادیاتور را به سرویس‌کاران ماهر و مجرب در این زمینه بسپارید. زیرا سرویس پکیج تخصصی است و نیازمند وقت بیشتری می‌باشد.

هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور

مبلغ هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران مطابق با نرخ نامه تعمیرات پکیج در تهران میباشد. که نرخ اتحادیه تعمیر پکیج تهران هر ساله با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، تعرفه سرویس پکیج دیواری را تعیین میکند.

البته قیمت سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران به فاکتورهای مختلفی نیز بستگی دارد. اینکه چه سرویس و خدماتی را نیاز دارید. چون با توجه به روش سرویس پکیج ایران رادیاتور و خدمات ان، هزینه نهایی مشخص می گردد.

از جمله خدمات:
 • انجام تنظیمات پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • انجام رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور
 • خدمات اسید شویی پکیج ایران رادیاتور
 • شستشو و سرویس رادیاتورها
 • و …

جهت اطلاع از مبلغ دقیق هزینه سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران، با کارشناس ما تماس بگیرید. و خدمات مورد تقاضای خود جهت سرویس پکیج را بگویید تا بتوانیم مبلغ دقیق تری خدمت شما اعلام کنیم. کلیه قیمت های اعلامی ما مطابق با لیست قیمت خدمات پکیج اتحادیه و طبق تعرفه تعمیرات پکیج سال ۹۹ میباشد.

در یک مطلب جداگانه روش سرویس انواع پکیج‌های دیواری را به‌طور کامل توضیح خواهیم داد.

خدمات تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور تمامی مدل‌ها

با توجه به اینکه شرکت ایران رادیاتور پکیج‌های دیواری در مدل‌های مختلف و با توان گرمایشی متفاوتی تولید می‌کند. هر مدل ویژگی‌ها و قطعات خاص خود را دارد، که با دیگر مدل‌ها تفاوت دارد. خدمات تعمیرات تمامی مدل‌های پکیج دیواری ایران رادیاتور را ارائه می‌کنیم ازجمله موارد زیر:

 • خدمات تخصصی تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff
 • خدمات تخصصی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل m24cf
 • خدمات تخصصی تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل m24ff
 • سایر مدل‌ها …

تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff

اگر از پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff در ساختمان خودتان استفاده میکنید و نیازمند خدمات تعمیرات و یا سرویس این مدل از پکیج شرکت ایران رادیاتور هستید. میتوانید از خدمات تعمیرات تخصصی پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل e24ff بهره مند شوید.
تعمیرکاران ما خدمات تعمیر تخصصی کلیه مدلهای ایران رادیاتور را بطور فوری و در محل شما انجام میدهند.
«جهت اعزام فوری تعمیر کار پکیج ایران رادیاتور جهت تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff در تهران با ما تماس بگیرید.» همچنین کلیه خدمات پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل e24ff را در تهران با مناسبترین قیمت انجام میدهیم.

کدهای خطای پکیج دیواری ایران رادیاتور

پکیج‌های دیواری ایران رادیاتور مشکلات و ایرادات خود را به‌صورت کدهای خطا نمایش می‌دهند. که این ویژگی در عیب یابی و تشخیص عیب و ایراد پکیج کمک زیادی می‌کند.

[این کدهای خطا در پکیج دیواری ایران رادیاتور را در مطلبی جداگانه شرح داده‌ایم.]

در صورت مشاهده هرکدام از کدهای خطا می‌توانید با تعمیرکاران ما تماس بگیرید و مشکل پیش‌آمده را شرح دهید. تا راهنمایی لازم را به شما ارائه دهیم.

خدمات پس از فروش ایران رادیاتور در تهران

شرکت ایران رادیاتور برای تمامی محصولات تولیدی خود خدمات پس از فروش ارائه می‌کند. نکته‌ای که وجود دارد خدمات پس از فروش هم مدت زمان محدودی دارد. و همچنین پوشش‌های آن نیز محدود است. چنانچه خدمات پس از فروش پکیج ایران رادیاتور شما به اتمام رسیده است. و یا خرابی و مشکل پکیج شما مشمول پوشش‌های ضمانت‌نامه ایران رادیاتور نیست. می‌توانید از خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور ما با هزینه مقرون‌به‌صرفه و قیمت منصفانه استفاده نمایید.

آموزش تعمیر پکیج ایران رادیاتور درتِهران

آموزش تعمیرات پکیج در این مبحث نمی‌گنجد. فقط یک اشاره کوتاه به این موضوع داریم. اینکه آموزش تعمیرات پکیج ایران رادیاتور نیازمند دوره‌های آموزشی تخصصی و عملی است و صرفاً با آموزش تصویری نمی‌توان تعمیرات پکیج را یاد گرفت. اگر علاقه‌مند به یادگیری این موضوع هستید، می‌توانید در آموزشگاه‌ها و مراکز مجاز تعمیرات تخصصی و عملی پکیج دیواری شرکت نمایید.

همچنین اگر پکیج شما دچار مشکل شده است و خودتان می‌خواهید آن را تعمیر نمایید، این نوع آموزش‌ها به شما نمی‌تواند کمک کند. اقدام شما برای تعمیر پکیج می‌تواند خسارت زیادی به پکیج شما وارد کند. چون تعمیر پکیج نیازمند مهارت و تجربه زیادی است. و صرفاً با یک آموزش تئوری نمی‌توان نسبت به انجام تعمیرات اقدام کرد

علل گرم نشدن آب در پکیج ایران رادیاتور

پکیج‌های گرمایشی ایران رادیاتور به عنوان یکی از انتخاب‌های محبوب در سیستم‌های گرمایش خانگی شناخته می‌شوند. اما ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند که باعث گرم نشدن آب مصرفی در آنها می‌شود. در اینجا به بررسی علت این مشکل و راه‌های تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور پرداخته خواهد شد.

 • اختلال در سیستم گازسوز: یکی از اصلی‌ترین علل عدم گرم شدن آب مصرفی، اختلال در سیستم گازسوز است. این مشکل ممکن است به دلیل ناصحیح بودن تنظیمات سوخت، نقص در سنسورهای گازسوز یا آسیب به قطعات مکانیکی رخ دهد.
 • فشار آب پایین: فشار آب مناسب یکی از شرایط اساسی برای عملکرد صحیح پکیج گرمایشی است. در صورت کاهش فشار آب، آب به درستی در سیستم گرمایشی جریان نمی‌یابد که باعث گرم نشدن آب می‌شود.
 • هوا در سیستم: وجود هوا در سیستم گرمایشی می‌تواند باعث مانع شدن جریان آب گرم شده و ایجاد مشکلات گرمایشی گردد. هوا معمولاً از رادیاتورها خارج شده و باعث کاهش کارایی سیستم می‌شود.
 • کوره آبگرم: کوره آبگرم مسئول گرم کردن آب در پکیج است. نقص در عملکرد این بخش می‌تواند به علت زنگ زدگی یا ناکارآمدی قطعات آن باشد.
 • دیگ‌های تجدیدحرارت: در صورت نقص در دیگ‌های تجدیدحرارت، انتقال حرارت به آب انجام نمی‌شود و این موجب گرم نشدن آب مصرفی می‌شود.

راه‌های تعمیر:

 • بررسی سیستم گازسوز: تنظیمات صحیح و بررسی دوره‌های نگهداری سیستم گازسوز ضروری است. در صورت وجود هر گونه نقص، تعمیر توسط تخصصی‌ترین فنی‌ها توصیه می‌شود.
 • بررسی و تنظیم فشار آب: اطمینان از اینکه فشار آب در محدوده مورد نیاز است، از اهمیت بالایی برخوردار است. اینکار معمولاً توسط فنی‌های تعمیراتی انجام می‌شود.
 • خارج کردن هوا از سیستم: باز کردن تخلیه هوای موجود در سیستم گرمایشی و خارج کردن آن می‌تواند به بهبود عملکرد سیستم کمک کند.
 • بررسی و تعمیر کوره آبگرم: اگر کوره آبگرم دچار مشکل شده باشد، تعمیر یا تعویض قطعات آن انجام شود.
 • بررسی دیگ‌های تجدیدحرارت: بررسی دقیق دیگ‌های تجدیدحرارت و تعمیر یا تعویض قطعات معیوب آنها اهمیت دارد.

تعمیرات پکیج گرمایشی ایران رادیاتور باید توسط افراد متخصص در نمایندگی های سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران با استفاده از تجهیزات مناسب انجام شود. برخورداری از نگهداری دوره‌ای و اقدام به سریع در رفع مشکلات از قبیل خروجی دود نامناسب در تعمیر پکیج ایران رادیاتور به بهبود کارایی سیستم گرمایشی کمک می‌کند و اطمینان از گرم شدن بهینه آب مصرفی را فراهم می‌سازد.

آیا می دانید تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط افراد متفرقه چه عواقبی دارد؟

تعمیر پکیج ایران رادیاتور، یکی از مسائل حیاتی در زندگی روزمره خانه‌ها است که نیاز به تخصص و دانش فنی دارد. اما متأسفانه، برخی افراد ممکن است تصمیم به انجام تعمیرات خودکار یا با استفاده از افراد غیرتخصصی بگیرند. این اقدام می‌تواند عواقب جدی برای پکیج گرمایشی داشته باشد. در زیر، به برخی از این عواقب اشاره خواهیم کرد:

۱. افت کارایی سیستم

تعمیرات نادرست ممکن است به افت کارایی سیستم منجر شود. عدم دانش کافی در زمینه مکانیکی یا الکتریکی موجب تنظیم نادرست تجهیزات شود که باعث کاهش کارایی و بهره‌وری پکیج گرمایشی شود.

۲. خرابی قطعات

استفاده از قطعات ناسازگار یا تعمیرات نادرست می‌تواند به خرابی قطعات داخلی پکیج منجر شود. این ممکن است به تعمیرات گسترده تر و هزینه‌های بیشتر منتهی شود.

۳. افت ایمنی

پکیج‌های گرمایشی دارای سیستم‌های ایمنی مختلفی هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به سیستم ایمنی آب، جرقه‌زن و… اشاره کرد. تعمیرات نادرست ممکن است این سیستم‌ها را تحت تأثیر قرار دهد و به افزایش خطرات حادثه مانند نشتی گاز یا حتی حریق منجر شود.

۴. افت قابلیت گارانتی

اکثر پکیج‌های گرمایشی دارای دوره‌های گارانتی هستند. اما تعمیرات توسط افراد غیرتخصصی ممکن است به موجبات از دست رفتن این گارانتی منجر شود. تولیدکننده ممکن است از تعمیرات نادرست به عنوان دلیل برای ابطال گارانتی استفاده کند.

۵. هزینه‌های اضافی

اگر تعمیرات توسط افراد غیرتخصصی صورت گیرد، ممکن است در آینده نیاز به تعمیرات بیشتر و گسترده‌تر باشد که این موضوع به هزینه‌های اضافی برای مالکان منجر می‌شود.

اهمیت تعمیر و سرویس منظم

۱. افزایش عمر مفید

تعمیر و سرویس منظم باعث افزایش عمر مفید پکیج می‌شود. با رفع به موقع مشکلات و جلوگیری از خرابی‌های بزرگتر، می‌توانید از تجهیزات خود به بهترین نحو استفاده کنید.

۲. بهینه‌سازی مصرف انرژی

پکیج‌های تعمیر شده و سرویس داده شده به بهترین حالت کاری خود بازمی‌گردند و این بهینه‌سازی در مصرف انرژی و صرفه‌جویی در هزینه‌های انرژی منجر می‌شود.

۳. افزایش ایمنی

تعمیرات منظم و سرویس‌دهی به افزایش ایمنی استفاده از پکیج ایران رادیاتور کمک می‌کند. خرابی‌ها ممکن است خطراتی ایجاد کنند که با تعمیرات به موقع قابل جلوگیری هستند.

۴. بهره‌وری بالاتر

تعمیر و سرویس منظم به کارکرد بهتر و بهره‌وری بالاتر این تجهیزات کمک می‌کند. این امر به معنای ارائه گرما و آب گرم به بهترین شکل و بدون نقص است.

 

تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور نه تنها از طریق افزایش عمر مفید و بهره‌وری تجهیزات، بلکه با ایجاد یک محیط ایمن و بهینه به کاربران این تجهیزات امکان استفاده بهینه را می‌دهد. به همین دلیل، توصیه می‌شود که تعمیرات و سرویس‌های دوره‌ای را به تعمیرکاران متخصص و مجرب نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران اختصاص دهید تا از کیفیت بهتری برخوردار شوید و مزایای بهبود عملکرد و ایمنی را به دست آورید.


نکات ثبت سفارش

راهنمای قیمت

نظرات کاربران

تعمیرکار انواع پکیج
سید رضا جوادی مشتری

کارشون خیلی عالی بود به موقع سرویس رو انجام دادن

تعمیرکار انواع پکیج
مهرابه نریمانی مشتری

واقعا تو کارشون حرفه ای بودن و همه تجهیزات رو عملا با خودشون آورده بودن کارشون حرف نداره

تعمیرکار انواع پکیج
سلمان علی صفت نقش

محترم و بلد کار بودن و سرعت عیب یابیشون بینظیر بود

سوالات متداول

احتمالا ترموستات پکیج درست تنظیم نشده و یا ایراد دارد. اگر ترموستات سالم باشد نشتی شیر سه طرفه یا بیش از اندازه باز بودن شیر بایپاس می‌تواند چنین مشکلی بوجود آورده باشد. با استفاده از خدمات تعمیر پکیج در محل، می‌توانید از تعمیرکاران ماهر آچاره کمک بگیرید تا این مشکل را به‌راحتی برای شما حل کنند.
این مشکل دلایل مختلفی دارد و نمی‌توان بدون بررسی پاسخ دقیقی به آن داد. ممکن است نوسان فشار آب باعث روشن نشدن شمعک شده باشد. خرابی شیر گاز، سوئیچ فشار هوا، سوئیچ آب و کم بودن فشار گاز نیز می‌تواند باعث این مشکل شود.
پریز برق را چک کنید و مطمئن شوید برق دارد. اتصالات و فیوز برق را نیز چک کنید. اگر ایراد از برق‌رسانی نبود احتمالا پمپ گیرپاژ کرده یا سوخته است.
نیاز به تعمیر پکیج دارید و باید از یک تعمیرکار ماهر بخواهید الکترود جرقه‌زن را تعویض کند.
احتمالا ایراد از پکیج نیست و میزان گردش آب در سیستم گرمایشی کم است. باید تعداد رادیاتورها را افزایش داد.
تمامی خدمات تعمیر و سرویس دوره‌ای پکیج توسط متخصصان ما قابل انجام است، از جمله: نظافت فن و ونتوری و لوله های ارتباطی با پرشر، سرویس مشعل و تنظیم شعله، بازدید از پمپ و اسیدشویی کیت تعمیر (شیر ۳راهه، شیر موتوری و فنرها)، اسید شویی مبدل اولیه و ثانویه، نظافت فیلترهای زیر پکیج.
بله. پس از اتمام تعمیرات، به مدت ۱۴ روز تیم پشتیبانی ما نحوه انجام خدمات و میزان رضایتمندی سفارش‌دهنده را پیگیری می‌کند. چنانچه در این مدت مشکلی در خصوص تعمیرات وجود داشته باشد، اقدامات پشتیبانی انجام خواهد شد.

بله. یکی از تعهدات ما، تعمیر در محل است. متخصصان توانمند ما تعمیرات را در محل و در حضور سفارش‌دهنده انجام می‌دهند. اما اگر قطعه‌ای نیاز به تجهیزات تخصصی و تعمیرات زمان‌بر داشته باشد، قطعه مورد نظر به کارگاه منتقل می‌شود و در مدت زمان کوتاهی پس از تعمیر به محل بازگردانده شده و روی پکیج نصب می‌شود.

دیگر خدمات پیشنهادی

تعمیرات تخصصی انواع مدل‌های پکیج ایران رادیاتور در محل شما.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

ارائه خدمات تعمیر و سرویس پکیج بوتان توسط نیروهای مجرب و ماهر

تعمیر پکیج بوتان در تهران

ارائه خدمات تعمیر شبانه روزی پکیج گلدیران  در تهران

تعمیر پکیج گلدیران

انجام تعمیر و عیب یابی پکیج بوش به‌صورت تخصصی و با بالاترین دقت

تعمیر پکیج بوش