تعمیر پکیج و هزینه سرویس پکیج در محل

بازه قیمت عمده سفارشات: ۲۰۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان

 • خدمات تخصصی تعمیر قطعات پکیج گلدیران در تهران.
 • خدمات تخصصی و فوری تعمیرات پکیج گلدیران در تهران
 • خدمات تخصصی و فوری نمایندگی پکیج گلدیران در تهران.
 • خدمات تخصصی و فوری رفع ارور e1 در پکیج گلدیران …
 • دفترچه راهنمای پکیج گلدیران پایونیر
 • خدمات تخصصی و فوری علت گرم نشدن آب پکیج گلدیران
 • خدمات تخصصی و فوری تعمیرات پکیج مگاترم در تهران.
 • خدمات تخصصی و فوری تعمیر پکیج مگاترم تهران
تعمیر پکیح

درباره سرویس تعمیر پکیج و هزینه سرویس پکیج در محل​

امروزه پکیج دیواری گلدیران سهم زیادی از بازار سیستم‌های گرمایشی را به خود اختصاص داده است. دیزاین منحصربه‌فرد پکیج گلدیران محبوبیت این سیستم گرمایشی را در بین خانوارهای ایرانی افزایش داده است.

پکیج سیستم گرمایشی مگاترم (گلدیران) در دو مدل پرستیژ و پایونیر توسط شرکت مگاترم طراحی و تولید می‌شود. ما خدمات تعمیرات تخصصی هر دو مدل را ارائه می‌کنیم:

 • خدمت تعمیرات پکیج گلدیران مدل پرستیژ
 • خدمت تعمیر پکیج گلدیران مدل پایونیر

میزان هزینه تعمیر پکیج گلدیران در تهران چقدر است؟

زمانی که پکیج گلدیران نیاز به تعمیر پیدا می‌کند، دغدغه‌های متعددی ذهن افراد را به خود مشغول می‌کند. ازجمله این‌که میزان هزینه تعمیرات پکیج گلدیران چقدر است؟ کیفیت و تضمین کیفیت تعمیر خدمات چگونه است؟ و غیره.

البته برای تعیین میزان دقیق هزینه تعمیر پکیج گلدیران باید پارامترهای مختلفی را در نظر گرفت. ازجمله موارد زیر:

 • علت، نوع و میزان خرابی پکیج.
 • نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعه.
 • هزینه ایاب و ذهاب تعمیر کار پکیج گلدیران

خدمات تخصصی تعمیر پکیج دیواری گلدیران

به‌طور حتم تعمیر پکیج گلدیران نیازمند مهارت و تجربه بالایی است. سپردن تعمیرات پکیج دیواری گلدیران به تعمیرکاران مبتدی که از تخصص و مهارت کافی برخوردار نیستند. نه‌تنها احتمال دارد سبب رفع مشکل پکیج نگردد. بلکه ممکن است به پکیج آسیب بزنند. که می‌تواند منجر به ایجاد هزینه‌های تعمیرات اضافی نیز گردد. چون برخی از قطعات پکیج حساس هست. که افراد غیرحرفه‌ای می‌توانند باعث آسیب رسیدن به قطعات سالم پکیج شوند. و یا نتوانند عیب دستگاه را به‌طور دقیق و به‌درستی تشخیص بدهند.

«همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، تمامی تعمیرکاران پکیج در مجموعه ما، دارای تخصص و مهارت کافی درزمینهٔ تعمیرات پکیج گلدیران هستند. و به‌طور فوری و در سریع‌ترین زمان کار عیب یابی و رفع اشکالات پکیج را انجام می‌دهند.»

نکته:

معمولاً دفترچه راهنمای پکیج مگاترم دارای اطلاعاتی همچون؛ نحوه نصب پکیج، پیام خطاهای پکیج و شیوه سرویس و  نگهداری پکیج دیواری مگاترم هست.

اضافه بر این، دفترچه راهنمای پکیج مگاترم (گلدیران) دارای اطلاعات مختلفی در مورد کدهای خطا یا ارور این دستگاه نیز است. ازجمله نکاتی که در مورد نحوه استفاده صحیح و بهینه از این سیستم گرمایشی می‌باشد.

نکته مهم؛

نمی‌توان صرفاً با استفاده از دفترچه راهنما به تعمیر پکیج دیواری گلدیران ( پکیج مگاترم ) پرداخت. چون مشاهده‌شده است که برخی از افراد با استفاده از اطلاعات دفترچه راهنمای پکیج اقدام به تعمیر آن می‌کنند. که متأسفانه نتیجه آسیب بیشتر به پکیج است.

بهتر است همواره در صورت مشاهده هرگونه عیب و ایرادی در کارکرد پکیج مگاترم، از خدمات تعمیرکار پکیج متخصص و باتجربه استفاده کنید. و کار را با متخصص آن بسپارید. تا خیالتان از کیفیت کار و هزینه‌های نهایی آسوده باشد.

نکات ثبت سفارش

راهنمای قیمت

نظرات کاربران

تعمیرکار انواع پکیج
سید رضا جوادی مشتری

کارشون خیلی عالی بود به موقع سرویس رو انجام دادن

تعمیرکار انواع پکیج
مهرابه نریمانی مشتری

واقعا تو کارشون حرفه ای بودن و همه تجهیزات رو عملا با خودشون آورده بودن کارشون حرف نداره

تعمیرکار انواع پکیج
سلمان علی صفت نقش

محترم و بلد کار بودن و سرعت عیب یابیشون بینظیر بود

سوالات متداول

احتمالا ترموستات پکیج درست تنظیم نشده و یا ایراد دارد. اگر ترموستات سالم باشد نشتی شیر سه طرفه یا بیش از اندازه باز بودن شیر بایپاس می‌تواند چنین مشکلی بوجود آورده باشد. با استفاده از خدمات تعمیر پکیج در محل، می‌توانید از تعمیرکاران ماهر آچاره کمک بگیرید تا این مشکل را به‌راحتی برای شما حل کنند.
این مشکل دلایل مختلفی دارد و نمی‌توان بدون بررسی پاسخ دقیقی به آن داد. ممکن است نوسان فشار آب باعث روشن نشدن شمعک شده باشد. خرابی شیر گاز، سوئیچ فشار هوا، سوئیچ آب و کم بودن فشار گاز نیز می‌تواند باعث این مشکل شود.
پریز برق را چک کنید و مطمئن شوید برق دارد. اتصالات و فیوز برق را نیز چک کنید. اگر ایراد از برق‌رسانی نبود احتمالا پمپ گیرپاژ کرده یا سوخته است.
نیاز به تعمیر پکیج دارید و باید از یک تعمیرکار ماهر بخواهید الکترود جرقه‌زن را تعویض کند.
احتمالا ایراد از پکیج نیست و میزان گردش آب در سیستم گرمایشی کم است. باید تعداد رادیاتورها را افزایش داد.
تمامی خدمات تعمیر و سرویس دوره‌ای پکیج توسط متخصصان ما قابل انجام است، از جمله: نظافت فن و ونتوری و لوله های ارتباطی با پرشر، سرویس مشعل و تنظیم شعله، بازدید از پمپ و اسیدشویی کیت تعمیر (شیر ۳راهه، شیر موتوری و فنرها)، اسید شویی مبدل اولیه و ثانویه، نظافت فیلترهای زیر پکیج.
بله. پس از اتمام تعمیرات، به مدت ۱۴ روز تیم پشتیبانی ما نحوه انجام خدمات و میزان رضایتمندی سفارش‌دهنده را پیگیری می‌کند. چنانچه در این مدت مشکلی در خصوص تعمیرات وجود داشته باشد، اقدامات پشتیبانی انجام خواهد شد.

بله. یکی از تعهدات ما، تعمیر در محل است. متخصصان توانمند ما تعمیرات را در محل و در حضور سفارش‌دهنده انجام می‌دهند. اما اگر قطعه‌ای نیاز به تجهیزات تخصصی و تعمیرات زمان‌بر داشته باشد، قطعه مورد نظر به کارگاه منتقل می‌شود و در مدت زمان کوتاهی پس از تعمیر به محل بازگردانده شده و روی پکیج نصب می‌شود.

دیگر خدمات پیشنهادی

تعمیرات تخصصی انواع مدل‌های پکیج ایران رادیاتور در محل شما.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

ارائه خدمات تعمیر و سرویس پکیج بوتان توسط نیروهای مجرب و ماهر

تعمیر پکیج بوتان در تهران

ارائه خدمات تعمیر شبانه روزی پکیج گلدیران  در تهران

تعمیر پکیج گلدیران

انجام تعمیر و عیب یابی پکیج بوش به‌صورت تخصصی و با بالاترین دقت

تعمیر پکیج بوش