تعمیرات پکیج گلدیران

تعمیرات پکیج گلدیران در تهران

آنچه در این مطلب میخوانید:
تعمیرات پکیج گلدیران

تعمیرات پکیج گلدیران در تهران را به‌طور تخصصی در «کوتاه‌ترین زمان» و با «قیمت مناسب» در محل شما انجام می‌دهیم. ما خدمات تعمیر پکیج دیواری گلدیران را در تمامی مناطق تهران بزرگ ارائه داده‌ایم. جهت تعمیر پکیج گلدیران تعمیرکار پکیج تخصصی ماهر و مجرب به محل شما اعزام می‌کنیم. ما در مراکز نمایندگی پکیج گلدیران ( پکیج مگاترم ) در «کلیه مناطق تهران» آماده خدمات‌رسانی به شما هستیم.

جهت اعزام نیرو برای خدمت تعمیرات پکیج گلدیران در تهران با کارشناس پشتیبانی ما تماس حاصل بفرمائید.

خدمات تعمیرات پکیج گلدیران در تهران بزرگ

 

خدمات تعمیر پکیج دیواری گلدیران در تهران

 • آیا دنبال مناسب‌ترین قیمت تعمیر پکیج گلدیران در تهران هستید؟
 • آیا دنبال خدمات فوری تعمیرات پکیج گلدیران در تهران هستید؟
 • آیا دنبال نزدیک‌ترین نمایندگی پکیج گلدیران در تهران می‌باشید؟
 • آیا می‌خواهید تعمیرات و رفع ارور پکیج دیواری گلدیران را به تعمیرکار پکیج گلدیران متخصص و حرفه‌ای بسپارید؟ ازجمله خدمات تعویض قطعات پکیج گلدیران در محل، رفع ارور e1 در پکیج گلدیران و سایر کدهای خطا، اقدام به رفع علت گرم نشدن آب پکیج گلدیران و غیره.

خدمت تعمیر پکیج دیواری گلدیران در تهران

 

 • خدمات تخصصی و فوری تعمیر پکیج دیواری گلدیران در تهران

 • خدمات تخصصی و فوری تعمیر پکیج گلدیران در تهران.
 • قطعات پکیج گلدیران در تهران.
 • خدمات تخصصی و فوری تعمیرات پکیج گلدیران در تهران
 • خدمات تخصصی و فوری نمایندگی پکیج گلدیران در تهران.
 • خدمات تخصصی و فوری رفع ارور e1 در پکیج گلدیران …
 • دفترچه راهنمای پکیج گلدیران پایونیر …
 • خدمات تخصصی و فوری علت گرم نشدن آب پکیج گلدیران …
 • خدمات تخصصی و فوری تعمیر پکیج گلدیران تهران.
 • خدمات تخصصی و فوری تعمیرات پکیج گلدیران در تهران.
 • خدمات تخصصی و فوری تعمیرات پکیج مگاترم در تهران.
 • خدمات تخصصی و فوری تعمیر پکیج مگاترم تهران.
 • و غیره…
فهرست مطالب:
 • خدمات پکیج گلدیران در تهران
 • میزان هزینه تعمیر پکیج گلدیران در تهران چقدر است؟
 • انجام خدمات تعمیر با هزینه منصفانه
 • اعزام فوری تعمیرکار پکیج گلدیران در تهران به محل شما
 • خدمات تخصصی تعمیر پکیج دیواری گلدیران
 • آدرس مراکز تعمیرات نمایندگی پکیج گلدیران در تهران
 • بررسی رفع ارور e1 در پکیج گلدیران
 • بررسی علت گرم نشدن آب پکیج گلدیران
 • نتیجه‌گیری

خدمات تضمینی تعمیرات پکیج گلدیران در تهران

 

خدمات پکیج گلدیران در تهران

امروزه پکیج دیواری گلدیران سهم زیادی از بازار سیستم‌های گرمایشی را به خود اختصاص داده است. دیزاین منحصربه‌فرد پکیج گلدیران محبوبیت این سیستم گرمایشی را در بین خانوارهای ایرانی افزایش داده است.

پکیج سیستم گرمایشی مگاترم (گلدیران) در دو مدل پرستیژ و پایونیر توسط شرکت مگاترم طراحی و تولید می‌شود. ما خدمات تعمیرات تخصصی هر دو مدل را ارائه می‌کنیم:

 • خدمت تعمیرات پکیج گلدیران مدل پرستیژ
 • خدمت تعمیر پکیج گلدیران مدل پایونیر

از دیگر ویژگی‌های پکیج گلدیران (مگاترم)

سیستم گرمایشی پکیج دیواری گلدیران قابلیت گرمایش واحدهای ساختمانی ۱۷۰ الی۲۸۰ مترمربع را داراست. چون  دارای پمپ آب قوی‌تری نسبت سایر رقیبان است. که این پکیج قدرت انتقال آب در مدار گرمایش را تا ارتفاع  بیش از شش متر را دارد.

«پمپ پکیج دیواری گلدیران (پکیج دیواری مگاترم) ساخت شرکت گراندفوس دانمارک، یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پمپ در جهان می‌باشد.»

قطعات بکار رفته در این محصول صددرصد ساخت کشورهای اروپایی است. که تحت لیسانس شرکت‌های مطرح و تخصصی در انگلستان طراحی و ساخته می‌شود.

دقت و تخصص بالایی در ساخت و کیفیت قطعات دارد. که باعث شده است احتمال خرابی و مشکلات پکیج به میزان قابل‌توجهی کاهش بیابد. و تقاضای تعمیرات پکیج گلدیران نسبت به سایر برندهای پکیج دیواری در تهران نسبتاً کمتر باشد.

ارائه منصفانه ترین قیمت تعمیر پکیج گلدیران در تهران

 

میزان هزینه تعمیر پکیج گلدیران در تهران چقدر است؟

زمانی که پکیج گلدیران نیاز به تعمیر پیدا می‌کند، دغدغه‌های متعددی ذهن افراد را به خود مشغول می‌کند. ازجمله این‌که میزان هزینه تعمیرات پکیج گلدیران چقدر است؟ کیفیت و تضمین کیفیت تعمیر خدمات چگونه است؟ و غیره.

البته برای تعیین میزان دقیق هزینه تعمیر پکیج گلدیران باید پارامترهای مختلفی را در نظر گرفت. ازجمله موارد زیر:

 • علت، نوع و میزان خرابی پکیج.
 • نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعه.
 • هزینه ایاب و ذهاب تعمیر کار پکیج گلدیران
 • و …

اولویت تعمیر قطعه؛ نه تعویض

همواره اولویت تعمیرکاران تخصصی و حرفه‌ای ما، انجام تعمیرات تخصصی پکیج با هزینه مقرون‌به‌صرفه برای شما می‌باشد و تعویض قطعات پکیج آخرین گزینه هست. و فقط در شرایطی اقدام به تعویض و استفاده از قطعات جدید می‌نمایند که تعمیر قطعه امکان‌پذیر نباشد.

[برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیر پکیج گلدیران ( تعمیرات پکیج مگاترم ) می‌توانید با تعمیرکاران ما تماس بگیرید. آن‌ها هزینه تعمیر پکیج دیواری گلدیران منزل شما را برآورد کرده و به شما اطلاع می‌دهند.]

انجام خدمات تعمیر با هزینه منصفانه

لازم به ذکر است که کلیه‌ی هزینه‌های تعمیراتِ پکیج به‌طور  منصفانه و مطابق با تعرفه اتحادیه می‌باشد. چرا که ما در مجموعه «تعمیرکاران»، مشتری مداری و تأمین رضایت مشتری اولین اولویت ماست.

«ما همواره تمام سعی و کوشش خود را جهت بالا بردن میزان رضایتمندی مشتریان خود می‌نماییم. پس می‌توانید با آسودگی خاطر کلیه خدمات تعمیر پکیج گلدیران منزل خود را به ما بسپارید.»

اعزام تعمیرکار پکیج گلدیران به کلیه مناطق تهران

 

اعزام فوری تعمیرکار پکیج گلدیران در تهران به محل شما

کلیه تعمیرکاران ما دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای تعمیرات پکیج گلدیران را گذرانده‌اند. که به‌طور تخصصی قادر به تعمیر سیستم گرمایشی گلدیران با جدیدترین متدهای روز دنیا هستند.

علاوه بر این، در این زمینه تجربه و مهارت بالایی در تعمیر پکیج گلدیران دارند. که در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرات پکیج مگاترم (گلدیران) را انجام می‌دهند.

«انجام خدمت تعمیرات تخصصی پکیج دیواری گلدیران (مگاترم) در اسرع وقت در محل شما.»

[button color=”primary” size=”big” link=”https://tamirkaran.net/package-repairer/” icon=”” target=”true” nofollow=”false”]مطالبی در مورد “تعمیرکار پکیج“[/button]

خدمات تخصصی تعمیر پکیج دیواری گلدیران

به‌طور حتم تعمیر پکیج گلدیران نیازمند مهارت و تجربه بالایی است. سپردن تعمیرات پکیج دیواری گلدیران به تعمیرکاران مبتدی که از تخصص و مهارت کافی برخوردار نیستند. نه‌تنها احتمال دارد سبب رفع مشکل پکیج نگردد. بلکه ممکن است به پکیج آسیب بزنند. که می‌تواند منجر به ایجاد هزینه‌های تعمیرات اضافی نیز گردد. چون برخی از قطعات پکیج حساس هست. که افراد غیرحرفه‌ای می‌توانند باعث آسیب رسیدن به قطعات سالم پکیج شوند. و یا نتوانند عیب دستگاه را به‌طور دقیق و به‌درستی تشخیص بدهند.

«همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، تمامی تعمیرکاران پکیج در مجموعه ما، دارای تخصص و مهارت کافی درزمینهٔ تعمیرات پکیج گلدیران هستند. و به‌طور فوری و در سریع‌ترین زمان کار عیب یابی و رفع اشکالات پکیج را انجام می‌دهند.»

نکته:

معمولاً دفترچه راهنمای پکیج مگاترم دارای اطلاعاتی همچون؛ نحوه نصب پکیج، پیام خطاهای پکیج و شیوه سرویس و  نگهداری پکیج دیواری مگاترم هست.

اضافه بر این، دفترچه راهنمای پکیج مگاترم (گلدیران) دارای اطلاعات مختلفی در مورد کدهای خطا یا ارور این دستگاه نیز است. ازجمله نکاتی که در مورد نحوه استفاده صحیح و بهینه از این سیستم گرمایشی می‌باشد.

نکته مهم؛

نمی‌توان صرفاً با استفاده از دفترچه راهنما به تعمیر پکیج دیواری گلدیران ( پکیج مگاترم ) پرداخت. چون مشاهده‌شده است که برخی از افراد با استفاده از اطلاعات دفترچه راهنمای پکیج اقدام به تعمیر آن می‌کنند. که متأسفانه نتیجه آسیب بیشتر به پکیج است.

بهتر است همواره در صورت مشاهده هرگونه عیب و ایرادی در کارکرد پکیج مگاترم، از خدمات تعمیرکار پکیج متخصص و باتجربه استفاده کنید. و کار را با متخصص آن بسپارید. تا خیالتان از کیفیت کار و هزینه‌های نهایی آسوده باشد.

شعب نمایندگی پکیج گلدیران در کلیه مناطق تهران.

 

آدرس مراکز تعمیرات نمایندگی پکیج گلدیران در تهران

ما در شعب نمایندگی تعمیرات پکیج گلدیران در شهر تهران مشتری مداری را اولویت اول خود قرار داده‌ایم. ازاین‌رو، می‌کوشیم باکیفیت‌ترین و مقرون‌به‌صرفه ترین خدمات را در تهران ارائه کنیم.

ما در مراکز نمایندگی تعمیرات پکیج گلدیران در تمامی مناطق تهران در خدمت شما هستیم. ازجمله موارد زیر؛

 • خدمات فوری و تخصصی تعمیرات پکیج گلدیران شمال تهران بزرگ.
 • خدمات فوری و تخصصی تعمیرات پکیج گلدیران غرب تهران بزرگ.
 • خدمات فوری و تخصصی تعمیر پکیج گلدیران شرق تهران بزرگ.
 • خدمات فوری و تخصصی تعمیر پکیج گلدیران جنوب تهران بزرگ.
 • خدمات فوری و تخصصی تعمیرات پکیج دیواری گلدیران مرکز تهران بزرگ.

در ادامه مطلب، موضوع رفع ارور e1 در پکیج گلدیران و علت گرم نشدن آب پکیج گلدیران را موردبررسی قرار داده‌ایم.

بررسی رفع ارور e۱ در پکیج گلدیران

پکیج گلدیران صفحه‌نمایش دیجیتال دارد. که عیب و ایرادات پکیج را به‌صورت انواع کدهای خطا نمایش می‌دهد. این موارد در عیب یابی دستگاه به تعمیرکار پکیج کمک زیادی می‌کند. و تعمیرکار می‌تواند عیب و مشکلات پکیج را بهتر و سریع‌تر برطرف کند.

به‌عنوان‌مثال،

کد خطای e۲  نشان‌دهنده این است که میزان حرارت مبدل پکیج بیش‌ازحد مجاز بالا رفته است.

کد خطای e۱  نشان‌دهنده این است که اِلکترود تشخیص‌دهنده جرقه‌ی پکیج شکسته است. به‌طورمعمول این مشکل زمانی به‌پیش می­آید که گاز ورودی پکیج قطع‌شده باشد. یا اینکه مسیر دودکش پکیج توسط چیزی مسدود شده باشد. یا اینکه حس‌گر یا سنسور آن خراب‌ شود.

برای حصول اِطمینان کامل از سالم بودن حس‌گر یا سنسور پکیج، آن را با یک شعله گرم کنید. چنانچه، سنسور یا حس‌گر پکیج ایرادی نداشته نباشد، احتمالاً ایراد مربوط به خرابی برد پکیج است.

بنابراین با مشاهده کد خطای e1 حتماً برای رفع ارور و تعمیر پکیج گلدیران توسط تعمیرکار ماهر اقدام نمایید.

«ما همواره آماده اعزام فوری تعمیرکار تخصصی پکیج‌های مگاترم ماهر و مجرب به محل شما هستیم.»

عیب یابی و رفع ارور e1 در پکیج گلدیران
عیب یابی تخصصی پکیج دیواری گلدیران (مگاترم)

 

بررسی علت گرم نشدن آب پکیج گلدیران

یکی از مشکلات رایج در کارکرد پکیج های دیواری مگاترم، گرم نشدن آب مصرفی در پکیج گلدیران هست. که نسبت به سایر پکیج‌ها بیشتر پیش می‌آید.

به‌طورمعمول، گرم نشدن آب مصرفی در پکیج دیواری می‌تواند دلایل متعدد و متفاوتی داشته باشد. که در زیر به برخی از موارد اشاره می‌کنیم. ازجمله موارد زیر:

۱-خرابی ntc  آب گرم مصرفی (بهداشتی) پکیج

در پکیج دیواری گلدیران ( پکیج مگاترم ) پیش می‌آید که سنسور (حس گر) دما خراب یا نیم‌سوز بشود. و به همین دلیل، آبگرم مصرفی پکیج گرم نمی‌گردد. این مشکل پکیج با کدخطای e6 در نمایشگر پکیج نمایش داده می‌شود.

۲-خرابی فلومتر پکیج گلدیران (مگاترم)

ممکن است بپرسید فلومتر چیست؟  فلومتر پکیج؛ قطعه‌ای هست که در مسیر ورودی آب سرد به پکیج نصب می‌گردد. که باز کردن شیر آب گرم را تشخیص می‌دهد.

درواقع فلومتر پکیج یک کلید قطع و وصل کردن جریان الکترونیکی در سیستم گرمایشی پکیج هست. که با ایست و حرکت جریان آب در لوله‌ها کار می‌کند. و دستور باز شدن شیر آب گرم را به برد پکیج ارسال می‌کند. که با این دستور، پکیج آب گرم مصرفی را تأمین می‌کند.

بنابراین،  با خراب شدن و یا ایراد در عملکرد فلومتر، با باز کردن شیر آب گرم، دستور روشن شدن پکیج به بُرد ارسال نمی‌گردد. لازم به ذکر است که این قطعه قابل تعمیر نمی‌باشد. و در صورت خرابی باید تعویض گردد.

۳-خرابی حس‌گر فلومتر پکیج مگاترم

سنسور یا حس‌گر فلومتر، رابط بین فلومتر و برد پکیج هست. معمولاً وقتی حس‌گر فلومتر خیس ‌شود، عملکرد آن مختل می‌شود.

۴-خرابی شیر برقی پکیج

گاهی ‌اوقات فلومتر پکیج سالم است. و دستور تولید آبگرم را به برد ارسال می‌کند. اما شیر برقی پکیج مسیر را به‌طرف آبگرم باز نمی‌کند. و درنتیجه آب مصرفی پکیج گرم نمی‌شود.

 

[خدمات فوری، تخصصی و تضمینی تعمیر پکیج گلدیران در اسرع وقت در محل شما]

«مطلب پیشنهادی: خدمات تعمیر انواع پکیج دیواری در تهران»

نتیجه‌گیری

پیش آمدن اختلال در کارکرد پکیج دیواری گلدیران (پکیج مگاترم) امری غیرعادی نیست. هر دستگاه پیچیده‌ای همانند پکیج‌های دیواری به‌مرورزمان نیاز به سرویس و تعمیر پیدا می‌کنند. اما مهم هست که سرویس پکیج گلدیران و تعمیرات آن را به‌موقع انجام دهید.

چون سرویس منظم و فصلی پکیج مگاترم (گلدیران) احتمال خرابی و بروز مشکلات آن را به‌طور قابل‌توجهی کاهش می‌دهد. که همین امر از هزینه‌های احتمالی تعمیرات پکیج گلدیران می‌کاهد.

[button color=”primary” size=”big” link=”https://tamirkaran.net/heater-services/” icon=”” target=”true” nofollow=”false”]خدمات پکیج در تهران[/button]

نکته مهم

همواره تعمیرات پکیج گلدیران را به تعمیر کار تخصصی پکیج‌های مگاترم بسپارید. تا خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات راحت باشد.

 

[ما همواره آماده ارائه خدمات فوری تعمیرات تخصصی پکیج‌های مگاترم (گلدیران) در تهران هستیم.]

 

از توجه شما به این مطلب سپاسگزاریم.

 

لطفاً نظرات و پیشنهادات خودتان را درباره خدمات ما با ما در میان بگذارید.

 

[می‌توانید با شماره تلفن «۰۲۱۴۴۳۶۳۵۹۹» تماس بگیرید. تا در کمترین زمان تعمیرکار تخصصی پکیج گلدیران به محل شما اعزام کنیم. و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کار عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری گلدیران شما را انجام دهیم.]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *