راهنمای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

راهنمای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

آنچه در این مطلب میخوانید:
راهنمای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

راهنمای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور در تهران، یکی از خدماتی هست که در فصل سرما کم و بیش موردنیاز همه می‌شود. برخی از خرابی های پکیج‌های ایران رادیاتور را خودتان نیز می‌توانید برطرف کنید. از جمله رفع عیب گرم نکردن آب پکیج مدل m24ff ایران رادیاتور ، رفع ارور ۴۰ ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور ، ریست کردن پکیج ایران رادیاتور و غیره.

از جمله انجام عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل L28FF ، انجام عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل ECO22FF ، انجام عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل BM24FF ، انجام عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل K24FF ، رفع عیب پکیج ایران رادیاتور مدل L24FF و غیره.

آموزش عیب یابی پکیج ایران رادیاتور در تهران


آموزش عیب یابی پکیج های ایران رادیاتور

خیلی از افراد تصور می‌کنند همه‌چیز را می‌دانند. و از پس همه‌چیز برمی‌آیند! می‌گویید نه؟! کافیست از یکی از آشنایان خود که از پکیج های ایران رادیاتور استفاده می‌کند، بگویید: “برای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور نیاز به سرویس‌کار دارم، شمارشو میشه بهم بگی؟”

بله، احتمالا شما هم حداقل یک بار در روز شاهد این نوع موارد هستید. که وقتی مسئله‌ای را طرح می‌کنید، یک نفر از آشنایان راه‌حلی پیشنهاد می‌دهد.

ما در این مقاله قصد داریم درزمینهٔ عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور اطلاعات لازم و کافی خدمتتان عرض کنیم.

راهنمای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

 

ما در این مقاله این موارد را پوشش داده ایم، و اگر مشکل شما نیز یکی از این موارد است، یا حتی اگر هیچ‌کدام نبود (که بعید می‌دانم این مورد اتفاق افتد!) با دقت تا ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 1. رسوب گیری پکیج دیواری ایران رادیاتور
 2. هواگیری پکیج ایران رادیاتور
 3. ریست کردن پکیج ایران رادیاتور
 4. سیستم ضدیخ‌زدگی
 5. لیست خطاهای پکیج ایران رادیاتور (به همراه راهنمای تعمیر پکیج ایران رادیاتور)
 6. کد خطای پکیج ایران رادیاتور برای انواع مدل‌های مختلف (به همراه آموزش تنظیم پکیج ایران رادیاتور)

دو نوع سرویس وجود دارد:

 1. سرویس تخصصی و عیب یابی پکیج دیواری ایران رادیاتور که باید توسط متخصصین انجام شود و از عهده شما خارج است. حتماً به نزدیک‌ترین نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در تهران تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید زمان مناسب سالانه این سرویس را به شما اطلاع دهند.
 2. سرویس دوره‌ای که دو بار در سال اواخر شهریور و اواخر اسفند انجام می‌گیرد. بعد از مطالعه دقیق این مقاله، خود در منزل می‌توانید انجام دهید و یا از تعمیرکار پکیج متخصص کمک بگیرید.

رفع عیب گرم نکردن آب پکیج مدل m24ff ایران رادیاتور

در سرویس دوره‌ای مواردی وجود دارند که ثابت هستند و شما باید برای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور آن‌ها را انجام دهید.

 • رسوب گیری پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • هواگیری پکیج ایران رادیاتور

[button color=”primary” size=”big” link=”https://tamirkaran.net/the-cause-of-the-eor-70-radiator-package/” icon=”” target=”true” nofollow=”false”]رفع ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور[/button]

رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور

برای اینکه به شما نشان دهیم چرا رسوب زدایی مهم است یک مثال ساده می‌زنیم: کتری!

چطور وقتی رسوب زیادی در کتری جمع می‌شود هم باعث می‌شود حجم کتری کم شود و هم باعث دیرجوش آمدن آب کتری می‌شود. همین مسئله باکمی تفاوت اندک برای پکیج ایران رادیاتور نیز اتفاق می‌افتد.

پس بهتر است در صدر لیست خطاهای پکیج ایران رادیاتور این مورد را ذکر کنید. چون ایجاد و تجمع رسوب در مخازن حرارتی، باعث ضخیم شدن آن شده، و به طبع آن پکیج انرژی بیشتری برای تولید آب گرم صرف می‌کند. همین مسئله باعث سوراخ شدن منبع می‌گردد.

حال که به اهمیت این موضوع پی بردیم،

علائم ایجاد رسوب در مخزن حرارتی را نیز بشناسیم:

 1. هنگام استفاده از آب متوجه می‌شوید که آب ناگهانی گرم و سرد می‌شود.
 2. رسوب در دستگاه باعث افزایش صدای پکیج می‌شود و به عنوان هشداری جدی تلقی شود.
 3. آخرین علامت: یکی از منفورترین چشمک‌های دنیا! اگر چشمک‌زن کد خطای پکیج ایران رادیاتور یکی از اعداد ۴۰ ، ۷۰ یا ۸۰ باشد.

خوب تا به الان به اهمیت رسوب زدایی و نحوه شناخت علائم آن پرداختیم. حال می‌رسیم به آخرین مرحله آموزشی این مورد!

راهنمای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور و رفع رسوب آن:

 1. برای جلوگیری از هرگونه خطر احتمالی، ابتدا دوشاخه برق را قطع کنید.
 2. کاور پکیج ایران رادیاتور را جدا کنید.
 3. شیر آب سرد را ببندید. در خلاف عقربه‌های ساعت شیر پرکن پکیج را بازکنید. و در انتها برای تخلیه آب سیستم شیر آب گرم را بازکنید.
 4. دو نوع دستگاه پکیج داریم: تک مبدله و دومبدله. که مزیت تک مبدله رسوب گیری کمتر آن است. و به همین دلیل نیاز به سرویس کمتری هم خواهد داشت.
 5. مبدل دستگاه را بازکنید. (توسط دو پیچ آلن به بلوک ها متصل است.)

وقتی تمامی مراحل بالا را انجام دادید، نوبت به رسوب زدایی می‌رسد که به انتخاب خود می‌توانید از یکی از دو روش زیر انجام دهید:

۱. استفاده از دیکسلر یا اسید رسوب زدا

دیکسلر را از دو سوراخ وارد مبدل می‌کنیم. و بعد از چند دقیقه با فشار آب شستشو می‌دهیم.

نکته مهم:

ممکن است شما هم مثل من فکر کنید که دیکسلر را از چهار سوراخ بریزید. تا رسوب‌ها زودتر از بین بروند. اما سخت در اشتباهید. چون اینکار ممکن است باعث گرفتگی بیشتر شود. طبق آموزش‌های گفته‌شده عمل کنید تا ضرری را متحمل نشوید!

۲. حرارت دادن و ضربه

این مورد را اکثرا آشنا هستیم. چطور؟ به خاطر رسوب زدایی کتری! مبدل را روی اجاق گاز قرار می‌دهیم تا گرم و قرمز رنگ شود. سپس با کمک وسیله‌ای مانند آچار به آن ضربه می‌زنیم تا رسوبات جدا شوند. و در آخر هم با کمک فشار آب آن را می‌شوییم.

نکته مهم:

بهتر است کارهای تخصصی پکیج از جمله مواردی مثل عیب یابی پکیج ایران رادیاتور و موارد بالا را به تعمیرکاران متخصص بسپارید. تا یک وقت به خاطر کم تجربه بودن، باعث وارد شدن آسیبی به پکیج نگردید. هر دستگاهی برای خود عمر مفید دارد، که ما با عدم سرویس‌کاری باعث کاهش عمر مفید آن می‌شویم. علاوه بر آن باعث افزایش مصرف سوخت و انرژی نیز می‌شویم.

پس این بخش را نیز با دقت خوانده و آن را بکار ببرید و همچنین تجارب خود را نیز در زیر همین پست و یا در شبکه‌های اجتماعی ما، به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن استفاده کنند.

انجام عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل l28ff

هواگیری پکیج ایران رادیاتور

خوب تا اینجای کار رسوب زدایی کردیم و حال می‌رسد نوبت هواگیری دستگاه پکیج ایران رادیاتور !

کافیست شیر وروردی آب را ببندید و با استفاده از اهرم مخصوص که در همه تاسیسات فروشی ها موجود است و یا یک پیچ‌گوشتی کوچک دوسو، پیچ هواگیری پکیج را به در جهت خلاف عقربه‌های ساعت پیچانده، هوای رادیاتور را خالی کنید. زمانی که مقداری آب از رادیاتور خارج شد، پیچ هواگیری را مجدد ببندید. به همین راحتی، به همین خوشمزگی!

در نهایت نیز از طریق شیر پر کن تعبیه‌شده در قسمت پائینی پکیج ایران رادیاتور فشار دستگاه را بین ۱.۵ تا ۱.۷ bar تنطیم کرده و پکیج دیواری را روشن نمائید.

اما ممکن است بعد از یک‌بار هواگیری پکیج ایران رادیاتور، در فواصل نزدیک به هم، دوباره نیاز به اینکار پیدا کردید. در این حالت توصیه می‌کنیم از مایعی به نام فرناکس (فرکانس نه، فرناکس!) استفاده نمائید. برای اینکار توصیه اکید می‌کنم از سرویس کار مجرب و مجاز استفاده نمائید. چون باید دقت داشته باشید که هیچ نشستی در مسیر رفت رادیاتور وجود نداشته باشد. و کاملا آب‌بند باشد. در غیر این صورت مایع فرناکس به مرور زمان از مسیر گرمایش خارج خواهد شد.

ریست کردن پکیج ایران رادیاتور

اگر برای اولین بار است که می‌خواهید اینکار را انجام دهید ممکن است دو حس متفاوت داشته باشید:

 1. کامپیوتر خود و دکمه ریستارت آن را به یاد آورده‌اید. و با خود می‌گویید: “مث آب خوردنه!”
 2. یا استرس گرفته اید و می‌گویید: “من از پسش برمیام؟!”

نه به بی‌خیالی گروه اول باشید، نه به استرسی گروه دوم! بهترین کار این است که قدم‌به‌قدم ما را دنبال کنید.

در فرایند عیب یابی پکیج ایران رادیاتور توجه داشته باشید که ممکن است پکیج شما به دلیل فعالیت طولانی مدت دچار اختلال شود و کد خطای پکیج ایران رادیاتور در صفحه‌نمایش آن نشان داده شود. در اینصورت شما نیاز به تنظیم پکیج ایران رادیاتور خواهید داشت.

در این حالت اولین و بهترین روش ریست کردن پکیج ایران رادیاتور است. پکیج ایران رادیاتور را کامل خاموش کرده و برای جلوگیری از هر احتمال برق‌گرفتگی، آن را از برق بکشید.

 و اگر در مدل پکیج ایران رادیاتور شما دکمه تخلیه برق مدار تعبیه‌شده، چند بار آن را فشار دهید. تا اطمینان حاصل کنیم که برق داخل مدار به صورت کامل تخلیه‌شده است. تا نیم ساعت صبر نمائید و سپس دستگاه را روشن نمائید.

ریست کردن پکیج ایران رادیاتور؛

این عمل باعث تخلیه حافظه و پردازنده شده و به اینکار به اصطلاح ریست کردن پکیج ایران رادیاتور گفته می‌شود. ممکن است به احتمال خیلی کم، خطای پکیج ایران رادیاتور که قبل از ریست کردن پکیج ایران رادیاتور بر روی برد دستگاه نمایش داده می شد. دیگر نمایش داده نشود. و شما با موفقیت عیب یابی پکیج دیواری ایران رادیاتور را به اتمام رسانده‌اید.

اما اگر همچنان کد خطای پکیج ایران رادیاتور نمایش داده می شد یا پس از مدتی دوباره ظاهر شد. از طریق جداولی که در ادامه همین مقاله قرار داده‌شده، نسبت به عیب یابی پکیج ایران رادیاتور اقدام نمائید.

سیستم ضدیخ‌زدگی (کد AF)

از آنجائی که تخلیه آب مدار گرمایش و پر کردن مجدد آن به‌دفعات، تدریجا باعث تشکیل رسوب داخل پکیج و همچنین سایر اجزای سیستم گرمایش می‌شود. توصیه می‌شود که حتی‌الامکان از تخلیه کامل سیستم خودداری کنید. از طرفی در فصل زمستان و در مواقعی که پکیج مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. این امکان وجود دارد که سیستم با خطر یخ‌زدگی مواجه شود.

به همین دلیل سیستم ضدیخ‌زدگی در برخی مدل‌های پکیج ایران رادیاتور تعبیه‌شده است. به‌طوری‌که با رسیدن درجه حرارت آب داخل مدار گرمایش به کمتر از ۷ درجه سانتی‌گراد پمپ فعال می‌شود.

و اگر درجه حرارت آب به ۴ درجه سانتی‌گراد و کمتر کاهش یابد، آنگاه مشعل هم روشن می‌شود. و درجه حرارت آب را به سطح ایمن یعنی ۲۵ درجه سانتی‌گراد می‌رساند. تا از یخ زدن آب داخل مدار گرمایش جلوگیری کند.

لازم به ذکر است که سیستم ضدیخ‌زدگی در حالی فعال است که:

 • برق دستگاه وصل باشد.
 • شیر ورودی گاز باز باشد.
 • فشار آب لازم فراهم باشد.
 • مسیر انشعابات پکیج مسدود نباشد.

لیست خطاهای پکیج ایران رادیاتور

در ادامه صحبت‌ها و آموزش‌ها، اجازه دهید لیست خطاهای پکیج ایران رادیاتور را به‌صورت کامل بررسی کنیم. که در انجام عیب یابی پکیج ایران رادیاتور به کمک شما می آید.

 پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

ایرادات پکیج ایران رادیاتور
علتراهنمای رفع عیب پکیج ایران رادیاتور
پکیج روشن نمی‌شود۱. گاز یا برق وجود ندارد

 

 

۲. وجود هوا در لوله گاز

 

 

۳. قطع ترموستات اتاقی

۱. بررسی‌های لازم را انجام دهید (گاز، آب، کلید برق، فیوزها، و…)

 

۲. هنگام خاموشی طولانی مدت اتفاق می‌افتد و نیاز به هواگیری پکیج ایران رادیاتور می‌باشد که در ابتدای مقاله آموزش داده‌شده است.

 

۳. ترموستات را تنظیم کنید.

نمایش کد خطای پکیج ایران رادیاتور در نمایشگر
هنگام وجود اشکال در کارکرد دستگاه، نمایشگر پانل علامت بروز خطا در سیستم را نشان می‌دهد.نیاز به ریست کردن پکیج ایران رادیاتور است که در ابتدای مقاله به تفصیل آموزش داده‌شده است.

اگر بعد از ریست کردن پکیج ایران رادیاتور همچنان کد خطا نمایش داده می شد، به جدول “ کد خطای پکیج ایران رادیاتور

” در ادامه مقاله مراجعه نمائید.

مشکل صدای مدار گرمایشوجود هوا در سیستم یا فشار کمنیاز به هواگیری پکیج ایران رادیاتور می‌باشد که آموزش آن در ابتدای مقاله موجود می‌باشد.
رادیاتورها در تابستان گرم می‌شوند
چرخش آب به صورت طبیعی (نیروی ترموسیفون) در رادیاتورهادر تابستان شیرهای رفت‌وبرگشت رادیاتورها را ببندید و در شروع فصل سرما آن را بازکنید.
رفع عیب گرم نکردن آب پکیج مدل m24ff ایران رادیاتورباز بودن پیچ فشار آب و کمبود فشار در پکیجدر این حالت نشانگر روی عدد صفر قرار دارد.

راه حل: شیر آبی رنگ زیر رادیاتور را به سمت چپ (خلاف عقربه‌های ساعت) چرخانده تا زمانی که صدای خارج شدن هوا را بشنوید و اینکار را تا زمانی که فشار کمی بیشتر از عدد “۱” شد ادامه دهید.

انواع مختلف خطای پکیج ایران رادیاتور

چون موضوع مقاله ما راهنمای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور است. به همین دلیل هر کد معنای خاص خود را دارد. و اکثر این کدها، برای مدل‌های مختلف یکسان هستند. و شما برای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل K24FF و عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل BM24FF نیز می‌توانید. کد خطای پکیج ایران رادیاتور را در جدول زیر یافته و راه حل آن را نیز پیدا کنید.

امروزه علم بیشتر از هر زمان دیگری به پیشرفت رسیده است. ما با استفاده از اینترنت به راحتی می‌توانیم از حجم عظیم اطلاعات استفاده کنیم.

بردهای الکترونیکی موجود در دستگاه‌ها و همچنین تمام الکترونیکی شدن آن‌ها سبب گردیده ما باکمی بررسی و جستجوی عبارت “کد خطای پکیج ایران رادیاتور” و نوشتن کد مربوطه آن پی به علت ببریم.

انواع خطای پکیج ایران رادیاتور در بخش‌های زیر صورت می‌گیرد:

 1. اشکال در موتور و فن داخل و بیرون
 2. سنسور (حسگر)های بخش بیرونی
 • سنسور (حسگر)های بخش داخلی
 1. سوئیچ کنترل دمای آب
 2. سنسور (حسگر) ولتاژ
 3. عدم کارکرد صحیح شعله
 • رفتار غیر عادی سیستم پکیج
 • قطعی اتصال یونیت داخل و خارج
 1. خرابی حافظه EEPROM
 2. افت ولتاژ مدار تغذیه

اما باز هم تاکید می‌کنم این موضوع نباید شما را به‌اشتباه بیندازد که از پس تمام تعمیر پکیج ایران رادیاتور برمی‌آییم. چون خدای‌ناکرده این نوع طرز تفکر ممکن است باعث صدمات جبران ناپذیر مالی و جانی شود.

کد خطای پکیج ایران رادیاتور

اگر در سیستم دستگاه پکیج ایرادی ایجاد شود. بر روی نمایشگر پانل کدهایی به شرح زیر قابل مشاهده است. اگر در خود توان عیب یابی پکیج ایران رادیاتور را نمی‌بینید، خواهش می‌کنیم با نمایندگی مجاز پکیج ایران رادیاتور در تهران تماس بگیرید.

خطاهای پکیج ایران رادیاتور

عیب یابی پکیج دیواری ایران رادیاتوررفع عیب پکیج ایران رادیاتورعیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل

 

es28ff

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل

 

 l28ff

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل

 

eco22ff

برد الکترونیک معیوب است
ü                        سیم های ارتباطی را بررسی کنید.

ü                        و اگر همچنان برد کار نمی‌کرد، احتمالا نیاز به تعویض دارد.

کد E30, E40کد E12 ، E30 ، E99کد E12 ، E30 ، E99
باز شدن پرشر سوئیچ آب§     کاهش میزان آب در پکیجرفع ارور ۴۰ ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور:

ü                        باید مدار آب را پرکنید به همین دلیل شیر پرکن را بازکنید، تا فشارسنج به “یک‌بار” برسد.

ü                        اگر همچنان کد خطا نمایش داده شد، باید به سراغ پرشر سوئیچ آب بروید.

کد E40، E70
سنسور دود بازشده
ü                        مسیر خروجی دودکش را به‌دقت بررسی کنید که مشکلی نداشته باشد.

ü                        اگر از این موضوع اطمینان حاصل کردید، باید بررسی کنی که دود به راحتی از کلاهک H خارج می‌شود یا خیر.

ü                        و اگر بعد دو مورد بالا، همچنان کد خطا نمایش داده می شد، به بررسی ترموستات دود دستگاه بپردازید.

کد E40، E80کد E10کد E10
پرشر هوا بسته است اما فن کار نمی‌کندکد E40، E60 ، E70
فن خاموش، اما پرشر سوئیچ دود دستگاه وصل است§     پرشر سوئیچ خراب است.

§     یا رله برد خراب است.

ü                        تعویض پرشر سوئیچ

ü                        یا تعویض رله برد

کد E40، E60 ، E80کد E50کد E50
فن روشن اما پرشر سوئیچ هوا قطع می‌باشد§     فن کثیف است

§     انسداد مسیر دودکش

§     خرابی پرشر و یا شلنگ متصل به آن

ü                        اگر توانستید فن را با دست بچرخانید، ایراد از برد دستگاه است، و نیاز به تعویض رله برد دارد.

ü                        و زمانی که از رله برد مطمئن شدید، کافیست چند ضربه به آن بزنید تا دوباره شروع به کار کند.

کد E51کد E51
ترموستات حدی ۱۰۵ درجه عمل کرده است (قطع است)
کد E8
ترموستات حدی ۱۰۵ درجه قطع کرده ولی دمای اندازه‌گیری شده توسط ترمیستور طبیعی است§     مبدل پکیج رسوب گرفته است.

§     سنسور NTC خراب است.

ü                        رسوب زدایی مبدل (که در ابتدای همین مقاله به صورت کامل آموزش داده‌شده)

ü                        تعویض NTC

کد E40، E70 ، E80کدE81
سنسور (NTC) اتصال کوتاه کردهü                        تعویض NTCکد E60, E50کد E31کد E31
اتصال کوتاه سنسور (NTC)  آب گرم
ü                        تعویض NTCکد E70, E50کد E41کد E41
باز شدن سنسور (NTC) آب گرمü                        تعویض NTCکد E80, E50کد E42کد E42
قطع سنسور (NTC) مدارü                        تعویض NTCکد E80, E70, E50
عملکرد ضدیخ‌زدگی با مشعل روشنکد E70, E60
عملکرد ضدیخ‌زدگی با پمپ روشنکد E80, E60
افرایش حرارت مبدل اولیه بیش از ۸۹ درجهکد E70
سنسور شعله (یون) (شعله روشن نمی‌شود)
§     گاز قطع است

§     جرقه زن خراب است

§     قطعه تشخیص شعله خراب است

§     تشکیل فلج در دودکش

§     عدم اتصال برق به دستگاه

§     خرابی شیر گاز برقی

ü                        اول‌ازهمه مطمئن شوید گاز قطع نباشد.

ü                        مرحله بعد به سراغ قطعه تشخیص شعله و جرقه زن روید.

ü                        و اگر همچنان مشکل به قوت خود باقی بود، دودکش را چک نمائید.

ü                        بعد به سراغ اتصال برق پکیج بروید.

ü                        و در آخر ممکن است نیاز به تعویض شیر گاز برقی داشته باشید.

کد E80, E70کد E2کد E2
فعال شدن ترموستات ایمنی ۱۰۵

(بالا رفتن حرارت بیشتر از ۱۵۰ درجه سانتی‌گراد)

§     پمپ پکیج خراب است

§     کلید حد خراب است

§     ارتفاع شعله پکیج بالاست

ü                        اگر مبدل اصلی پکیج ایران رادیاتور را رسوب زدایی کنید، ممکن است این مشکل حل شود.

ü                        اگر مشکل از ارتفاع شعله، کلید حد و یا پمپ بود، توصیه اکید می‌کنیم حتماً از یک متخصص کمک بگیرید، چون نیاز به تعمیر و یا تعویض خواهد داشت.

کد E80کد E81 و کد E88
قطع پرشر سوییچ آب (کم شدن فشار آب گرمایش)ü                        باید مدار آب را پرکنید به همین دلیل شیر پرکن را بازکنید، تا فشارسنج به “یک‌بار” برسد.کد E1کد E1
NTC مدار شوفاژ باز است
ü                        تعویض NTCکد E32کد E32
گرم شدن بیش از حد آب گرمایشکد E88
نوسان ولتاژ برق (بیشتر از ۲۶۰ ولت و کمتر از ۱۸۰ ولت)کد E91
فعال شدن سیستم ضد یخ‌زدگیAF

نکته پایانی

چنانچه در رابطه با عیب یابی پکیج ایران رادیاتور هر گونه سئوالی دارید. می‌توانید از تعمیرکاران ما بپرسید.

ما همواره آماده رفع مشکلات پکیج شما هستیم.

نیاز به راهنمایی و کمک دارید:

همراه: ۰۹۱۲۱۰۵۲۳۳۶
شعبه غرب تهران: ۴۴۳۶۳۵۹۹
شعبه مرکزی تهران: ۸۸۱۴۶۵۳۷
شعبه شمال تهران: ۲۲۹۲۶۱۷۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *