خدمات سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران

سرویس پکیج ایران رادیاتور

آنچه در این مطلب میخوانید:
خدمات سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران

امیدواریم زمانی به دنبال خدمات سرویس پکیج ایران رادیاتور تهران نگردید که کار از کار گذشته. به‌طوری‌که نیازمند خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور تهران بشوید.

در این مطلب راجع به اهمیت و روش سرویس پکیج ایران رادیاتور صحبت کرده‌ایم و تمام نکات پیرامون این موضوع را توضیح داده‌ایم.

خدمات سرویس پکیج ایران رادیاتور تهران

 

اگه به دنبال خدمات سرویس پکیج های ایران رادیاتور غرب تهران و سایر نقاط تهران هستید، تعمیرکاران آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

همراه: ۰۹۱۲۱۰۵۲۳۳۶

شعبه غرب تهران: ۴۴۳۶۳۵۹۹

شعبه مرکزی تهران: ۸۸۱۴۶۵۳۷

شعبه شمال تهران: ۲۲۹۲۶۱۷۲


ممکن است با جستجوی عبارت‌های مختلفی به این مطلب سرزده باشید. ازجمله: فیلم سرویس پکیجهای ایران رادیاتور در تهران، اموزش تعمیر پمپ پکیج ایران رادیاتور و غیره و یا میخواهید بدانید اجرت سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران چقدر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب همراه ما باشید.

خدمات سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران

بهترین زمان سرویس پکیج چه زمانیست؟

خیلی از افراد دراین‌باره سؤال دارند. خب این به فاکتورهای دیگری بستگی دارد. نوع سرویس پکیج و زمان سرویس.

اگر می‌خواهید برای سرویس پکیج ایران رادیاتور خود اقدام کنید. یکی از بهترین زمان‌ها برای انجام این کار فصل تابستان است. درواقع، پکیج با انجام سرویس تابستانه برای فصل سرما آماده‌به‌کار می‌ماند.

همچنین بهتراست زمان مناسبی را برای سرویس پکیج ایران رادیاتور انتخاب کنید که سرویس‌کار وقت بیشتری را برای پکیج شما بگذارد.

 

آموزش تصویری تعمیر پکیج ایران رادیاتور

یکی از بخش‌های مهم در انجام تعمیرات پکیج‌های ایران رادیاتور، سرویس کامل پکیج هست. که این مقوله را در این مطلب با تصاویر گویا توضیح داده‌ایم. در ادامه همراه باشید.

دقت کنید حتماً لازم نیست تا پکیج شما خراب شود. تا برای تعمیر و سرویس آن اقدام کنید. بلکه شما می‌توانید با انجام سرویس ساده، هزینه کمتری را در این مورد خرج کنید و از خراب شدن آن نیز جلوگیری کنید.

توجه کنید یک سرویس ساده به‌صورت سالیانه می‌تواند طول عمر پکیج را چندین برابر کند و هم‌چنین هزینه‌های بعدی را تا حد زیادی کاهش دهد.

در ادامه بیشتر درباره فرایند سرویس نمودن پکیج های ایران رادیاتور بحث خواهیم کرد.

با ما همراه باشید.

روش سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران

سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور چه زمانی باید انجام شود؟

البته نمی‌توان زمان مشخص و دقیقی را برای سرویس پکیج های ایران رادیاتور مشخص کرد. چون میزان کارکرد پکیج نیز در این میان مؤثر هست.

همچنین لازم است هرچند ماه یک‌بار خودتان پکیج را بررسی کنید. بدین ترتیب در صورت بروز کمترین مشکل برای رفع ان اقدام کنید.

تا مشکلات جزئی تبدیل به مسئله جدی نگردد و از هزینه‌های سنگین جهت رفع آن‌ها جلوگیری شود.

[button color=”primary” size=”big” link=”https://tamirkaran.net/iran-radiator-package-repair-agency/” icon=”” target=”true” nofollow=”false”]نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور[/button]

سرویس منظم و دوره ای پکیج بهتر است.

حال اگر مدت‌زمان زیادی از پکیج خود استفاده کرده‌اید و هنوز برای سرویس آن اقدامی انجام نداده‌اید، لازم است قبل از هر کاری با یک متخصص در این حوزه مشورت کنید تا برای سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور به‌صورت کامل اقدام نماید.

اگر به‌تازگی برای خرید آن اقدام کرده‌اید بهتراست زمان مشخصی را برای سرویس آن بگذارید. برای مثال معین کنید که سرویس هر شش ماه یک‌بار انجام شود و در صورت این‌که رسوبی در لوله‌های رادیاتور دیده شود، می‌توانید در کمترین زمان ممکن برای رسوب زدایی اقدام کنید.

 

سرویس پکیج ایران رادیاتور را جدی بگیرید.

 دقت کنید سرویس کردن نوعی پیشگیری محسوب می‌شود. درنهایت نیز می‌توانید با کمک همین سرویس‌های به‌موقع یک پکیج بی‌عیب را برای مدت‌زمان بسیار زیادی استفاده کنید.

با انجام به موقع سرویس پکیج، پکیج نابهنگام خراب نمی شود. و نیازمند عیب یابی پکیج ایران رادیاتور خود نخواهید بود.

 

انواع سرویس پکیج‌های ایران رادیاتور

در ادامه این مطلب درباره انواع سرویس پکیجهای ایران رادیاتور بحث می‌کنیم. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری را دراین‌باره کسب کنید در ادامه مطلب باما همراه باشید.

رسوب زدایی سیستم پکیج

دقت کنید از مهم‌ترین بخش‌های سرویس دستگاه پکیج های ایران رادیاتور، می‌توان به رسوب‌زدایی اشاره کرد.

بهتراست این عمل هرچند وقت یک‌بار انجام شود. رسوب زدایی بهتراست با پلی فسفات همراه با تهویه مناسب صورت گیرد. (حتماً از محلول‌های اسید شویی استاندارد استفاده نمایید.)

برای این‌که بتوانید عملیات سرویس پکیج ایران رادیاتور را به بهترین نحو انجام دهید. لازم است از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

البته خودتان نیز می‌توانید با رعایت نکات ایمنی این کار را انجام دهید.

اجرت سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران

روش سرویس پکیج ایران رادیاتور

در این میان یک نکته را هم خدمت شما عرض کنیم. سرویس سیستم پکیج دیواری به روش‌های مختلفی قابل انجام هست. و همچنین سرویس در چه سطحی میخواهید انجام بدهید.

درواقع، سرویس کامل پکیج، سرویس فصلی پکیج، اسید شویی مبدل پکیج و یا رادیاتورها، هواگیری پکیج و… را شامل می‌گردد. که هر یک از این موارد به روش خود انجام می‌گیرد.

توصیه می‌کنیم انجام این کارها را به یک سرویس‌کار پکیج بسپارید. تا کارها به نحو احسن و با دقت کافی و به‌طور تخصصی انجام گیرد.

چون اگر خودتان در هنگام سرویس سیستم پکیج، کاری را اشتباه انجام بدهید. و یا قطعه‌ای را اشتباه ببندید. ممکن است خرابی به بار آید. که هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور شما بیشتر از هزینه سرویس ان گردد.

 

کنترل فشارآب پکیج

دقت کنید اگر میزان آب واردشده به مدار دستگاه کم و یا خیلی زیاد باشد. می‌تواند به‌مرورزمان در عملکرد دستگاه خللی ایجاد کند. و یا اینکه دستگاه از کار بیفتد.

 به همین دلیل نیز ازجمله مواردی که هنگام سرویس پکیج ایران رادیاتور باید مدنظر قرار دهید. کنترل فشارآب از داخل آن است.

آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون

دقت کنید باید محور پمپ و خود آن را هرچند وقت یک‌بار بررسی کنید. زیرا در صورت گرفتگی این محور گردش آب در آن دچار مشکل خواهد شد. شما می‌توانید با بررسی این محور از خرابی پمپ و پیش آمدن برخی مشکلات حاصل رسوبات پیشگیری نمایید.

تنظیم شیرگاز پکیج

دقت کنید اگر اطلاعات کافی ندارید. اصلاً خودتان برای تنظیم شیرگاز اقدام نکنید. این تنظیمات کاری تخصصی است.

تنظیمات دستگاه اگر به‌خوبی صورت نگیرد. فشار گاز را دچار اشکال خواهد کرد.

اگر می‌خواهید عمرشیرگاز را بیشتر کنید، می‌توانید از یک صافی برای این کار کمک بگیرید.

تنظیم حرارت پکیج

روی دستگاه شیرترموستاتیک و کلیدهای تنظیمی وجود دارد. که با استفاده از آن‌ها می‌توانید میزان حرارت محیط را تا به‌صورت دلخواه تنظیم کنید. بدین ترتیب می‌توانید دمای محیط را به حد مناسبی برسانید.

دقت داشته باشید که میزان دما رو در حد استاندارد و موردنیاز تنظیم نمایید.

کنترل عملکرد فن پکیج

دقت کنید اگر پکیج نصبی شما فن دار است. بهتراست هنگام سرویس کردن پکیج ایران رادیاتور حتماً آن را چک کنید.

درغیراین صورت لازم است تمامی مسیرهای دودکش را بررسی کنید. تا گرفتگی نداشته باشد. خودتان می‌توانید این موضوع را به‌سادگی با پرتاب یک شی کوچک به داخل دودکش پکیج امتحان کنید.

دقت کنید حتماً باید از سلامت دودکش خود مطمئن شوید. زیرا استفاده از دودکش‌های غیراستاندارد می‌تواند خطر مرگ را به همراه داشته باشد.

هواگیری پکیج ایران رادیاتور

از مهم‌ترین بخش‌های سرویس سیستم پکیج های ایران رادیاتور که تاثیربسیارزیادی را در عملکرد آن دارد، می‌توان به هواگیری اشاره کرد.

اگر می‌خواهید این کار را انجام دهید، بهتراست بعداز خاموش شدن پکیج اقدامات لازم را در این جهت انجام دهید. البته درهنگام سرویس باید دقت کنید آب گرم به شما آسیبی واردنکند.

سرویس پکیج

اجرت سرویس پکیج ایران رادیاتور چقدر است؟

ما همیشه نسبت به هزینه‌ها حساس بوده‌ایم. مخصوصاً در مورد هزینه خدمات. و همیشه دوست داریم چک وچونه بزنیم. و تخفیف بگیریم.

خب بریم سراغ هزینه سرویس کردن پکیج‌های ایران رادیاتور.

میزان هزینه به فاکتورهای متعددی بستگی داره. ازجمله موارد زیر:

 • روش سرویس کردن پکیج ایران رادیاتور : یعنی سرویس به چه صورت هست. سرویس کامل پکیج و یا سرویس فصلی پکیج و یا سرویس تابستانه پکیج. که هرکدام با توجه به کارهای انجام‌شده هزینه متفاوتی دارد.
 • خدمات انجام‌شده: جهت سرویس دستگاه پکیج، کارها و خدمات مختلفی موردنیاز هست. ازجمله: رسوب زدایی پکیج، هواگیری سیستم پکیج، تنظیم پکیج و…
 • هزینه خدمات جانبی دیگر در صورت درخواست شما.

 

هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور به چه عواملی وابسته است؟

به‌صورت کلی می‌توان گفت سرویس پکیج به دو صورت کامل و دوره‌ای صورت می‌گیرد. در سرویس دوره‌ای  ابتدا عملکرد کلی دستگاه شما موردبررسی قرارمی‌گیرد.

و درنهایت نیز هرقطعه‌ای که نیاز به تعمیر یا سرویس داشته باشد، سرویس می‌شود. به همین دلیل نیز هزینه کامل سرویس پکیج از هزینه دوره‌ای آن بیشتر است.

از مهم‌ترین عواملی که در هزینه سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور تاثیرگذار است، می‌توان به مدت‌زمانیکه سرویس انجام‌نشده است. و مدل و نوع پکیج شما اشاره کرد. پکیج دیواری و یا زمینی.

دقت کنید هرچه میزان خرابی پکیج کمتر باشد، هزینه‌ای که برای این کار صرف می‌کنید نیز کمتر خواهد بود.

 

نکات مهم درباره سرویس و نگهداری پکیج ایران رادیاتور

نکات بسیار مهمی درباره سرویس پکیج ایران رادیاتور وجود دارد. که با کمک آن‌ها می‌توانید بهره‌برداری بیشتر از این دستگاه داشته باشید.

 • باید دقت کنیم دمای پکیج از حالت عادی و معمولی ان خارج نشود.
 • به‌هیچ‌عنوان در هنگام استفاده از پکیج در بخش زیری آن از وسایل گازسوز استفاده نکنید.
 • اگر مشکلی دراین‌باره ایجادشد، لازم است قبل ازهرکاری با متخصصین در این زمینه صحبت کنید.
 • دقت کنید اگر برای جلوگیری از ایجاد رسوب در لوله‌ها از رسوب‌گیر استفاده می‌کنید. باید هرچندوقت یک‌بار برای تعویض آن اقدام کنید.
 • دقت کنید فشارهوای بخشی که دستگاه آن را قراردارد به‌هیچ‌عنوان نباید منفی شود. فن‌های پرقدرت بسیار زیادی در این بخش وجود دارد. که هوای فضای داخلی دستگاه را می‌گیرد و به خارج آن منتقل می‌کند.
 • نشتی آب لوله‌ها و رادیاتور را به‌دقت بررسی کنید. هیچ‌کدام از لوله‌های منزل نباید نشتی داشته باشد.
 • همیشه آب داخل پکیج را به‌دقت بررسی کنید. درصورتی‌که پکیج بدون آب کارکند، ممکن است خرابی‌های بسیار زیادی در این زمینه به وجودآورد.
 • فشارآب دستگاه را نباید به کمتر از یک برسد. در این صورت لازم است شیر پر کن پکیج را بازکنیم تا فشاربالاتر برود.

در این مطلب توضیحات کاملی درباره سرویس پکیج ایران رادیاتور مطرح کردیم. شما می‌توانید بامطالعه دقیق این مقاله اطلاعات خوبی در این زمینه کسب کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *